EinarEriksen Skrevet 5. juni 2004 Skrevet 5. juni 2004 Ny MP3-spiller fra iRiver iRiver har nå lansert en ny MP3-spiller utstyrt med en egen fargeskjerm for å vise bilder og fotografier. Les artikkelen her
fo2re Skrevet 5. juni 2004 Skrevet 5. juni 2004 Jeg har en iRiver iHP-120 som jeg er strålende fornøyd med, og finner det svært unødvendig med fet fargeskjerm på en spiller hvor de på toppen av det hele har fjernet displayet på fjernkontrollen... Jeg har avspilleren i en sekk og fjernkontrollen festet på ene skulder reima så er genialt å sykle med, hadde blitt fordømt mye trykking på fjernkontrollen når man ikke vet hvilken låt man har som neste...
Fredrik Skrevet 5. juni 2004 Skrevet 5. juni 2004 mmm, carbon-look jeg ser? Den så jo ganske tøff ut. Men om man virkelig får bruk for en fargeskjerm, det er en annen sak
Kultom Skrevet 5. juni 2004 Skrevet 5. juni 2004 Fornøyd med min iRiver iFP-195TC jeg og jeg med min Ihp(H)-120.
MarkusG Skrevet 5. juni 2004 Skrevet 5. juni 2004 Er det en harddisk spiller ja? Min er flash og 512 mb
EinarEriksen Skrevet 6. juni 2004 Forfatter Skrevet 6. juni 2004 Jeg burde hatt en støtsikker MP3-spiller. Min forrige ødela jeg etter kort tid. Problemet var at tastelåsen alltid var på. Jeg åpna den opp... Tastelås-knappen besto av innvendige 3 punkter som styrer det hele. Jeg bare prøvde meg frem for å finne ut hvilke punkter som skulle ha kontakt for at MP3-spillerens tastelås skulle være på, og lagde en liten lodding der . Dette funka da i to uker til, men denne gangen oppsto det et annet problem.. Den ville ikke slå seg på. Da ga jeg opp.. Lover å skrive en nyhet og eventuellt en brukertest på forumet om iRiver eller iPod kommer med en støtsikker, for den vil jeg gjerne ha Den skal dog helst ikke ha en høyoppløselig fargeskjerm med mindre den har en innebygget mobiltelefon. Det ser jeg personlig ikke helt vitsen i når man uansett har den i lomma for å høre på musikk. Da bør vel heller headsettet ha en skjerm som står på en pinne foran trynet
Kultom Skrevet 6. juni 2004 Skrevet 6. juni 2004 Så kjmepe støtsikker Harddisk-basert mp3spiller er nok vanskelig å få. Men jeg vet hvertfall at iRiver sine spillere er bundlet med skinnvesker som passer perfekt rundt spillerne, er nok ikke vanntett, men mye mer støtsikker enn uten.
EinarEriksen Skrevet 6. juni 2004 Forfatter Skrevet 6. juni 2004 Pøh! Min laptop er bevisst støtsikker . Den er harddisk-basert Har tålt to fall fra en meters høyde.. Men harddisker tåler vel generellt litt mer fall enn man gjerne tror.
Martink700i Skrevet 5. mars 2005 Skrevet 5. mars 2005 Noen som har erfaring med H320? jeg lurer på å kjøpe den. fint hvis noen kunne gi noen kommentarer!
HondaNSR Skrevet 5. mars 2005 Skrevet 5. mars 2005 Lese testen til dinside.no og tv2 hjelper deg så har du nok svaret, den vann nemmeleg den testen!
Martink700i Skrevet 5. mars 2005 Skrevet 5. mars 2005 hehe fikk med meg det. tenker på å kjøpe den fra uk. her betaler jeg ca 2500 noen som vet om billigere alternativer?
Gjest Yoshi Skrevet 5. mars 2005 Skrevet 5. mars 2005 Føler meg litt dum som spør om dette, men jeg bare lurer. Har sett at iRiver har produsert mp3spillere med kamera og fargeskjerm før. Hva er vitsen ? En skal jo ikke se så mye på den skjermen at det gjør noe. Det er jo bare litt luksus. Og en får jo podukter med lik lyd, like mye minne og slikt til priser langt under. Tenker ikke på de med harddisk, men de med 512mb og 1gb. Er det designet eller bare at dere vil unne dere selv litt luksus som gjør at dere kjøper slikt:p? Jeg drømmer jo selvsagt om sånne selv, men jeg tenker det blir med drømmer med mindre jeg vinner i lotto.
Martink700i Skrevet 8. mars 2005 Skrevet 8. mars 2005 Nei hva er vitsen. med den nyeste firmware oppgraderingen kan man f.eks legge inn filmer. eller musikkvideoer. det er jo kjekt. ellers vil vell bildeframvisningen og bli bedre. Ellers finner jeg ingen andre. Men lyden er utrlolig bra har prøvd min onkels h340 Iriver er et steg forran de andre her!
Anbefalte innlegg