Gå til innhold

Hvordan finte i UEFA Euro 2004?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen her som vet hvordan man finter og tar forskjellige triks på EM 2004 på PC?? Blir litt kjedelig å bare sentre hele tiden.

 

Takker for svar

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Endret topic fra "EM 2004. Hvordan finte?" til "Hvordan finte i UEFA Euro 2004" - Det er jo tross alt det spillet heter, så det vil kanskje resultere i flere svar.

Skrevet

Jeg har også lånt spillet av en kamerat (han kjøper ALT av kule spill, så slipper jeg det. hehe). Det betyr at jeg ikke kan konsultere manualen på en stund ennå iallfall.

 

Jeg har problemer med å treffe mål når jeg avslutter. Av 10 skudd går 8-9 mer i retning av cornerflagget enn keeper. Både når jeg bruker gamepad og tastatur.

 

Hva er trikset?

Skrevet

jeg fant ut at man finter litt (veldig begrenset, til tuneller o.l) med venstre shift tast... men det er vel den eneste jeg har prøvd..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...