Conan_Warrior Skrevet 21. mars 2004 Skrevet 21. mars 2004 Jeg sitter her og lurer på om hvordan det er og hvordan en gjør det å flashe et grafikkort.. Lest at mangen har gjort det men ingen har skrevet HVORDAN man gjør det. Jeg har et dårlig Aopen Aeolus Geforce FX5200 128mb Hvordan kan jeg flashe denne til et høyere (bedre) graafikkort HVIS det går ann da
atlef Skrevet 22. mars 2004 Skrevet 22. mars 2004 Sjekk ut denne siden, men jeg fraskriver meg alt ansvar når det gjelder resultater. Mvh Meg.
C4STOR Skrevet 22. mars 2004 Skrevet 22. mars 2004 Jeg sitter her og lurer på om hvordan det er og hvordan en gjør det å flashe et grafikkort.. Lest at mangen har gjort det men ingen har skrevet HVORDAN man gjør det. Jeg har et dårlig Aopen Aeolus Geforce FX5200 128mb Hvordan kan jeg flashe denne til et høyere (bedre) graafikkort HVIS det går ann da Tror ikke det er noe å hente på å flashe et FX5200 kort. Har du prøvd å klokke det?
Conan_Warrior Skrevet 22. mars 2004 Forfatter Skrevet 22. mars 2004 ja har klokket det til maks... mn vil ha mer ut av dette drittkortet !!!!
Conan_Warrior Skrevet 22. mars 2004 Forfatter Skrevet 22. mars 2004 nm er det ikke noen slike " how to" guider om hvordan jeg kan flashe kortet??
Potetdamen Skrevet 24. mars 2004 Skrevet 24. mars 2004 Ikke noe annet å gjøre enn å kjøpe nytt..nytter ikke å flashe et 5200. Blir ikke bedre av den grunn..
henrik_s Skrevet 28. mars 2004 Skrevet 28. mars 2004 zorry, men hva i ***** er å flashe ??? bytte ut bios'en til kortet med ein bios fra et bedre kort
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå