Gå til innhold

Skriver Maria Mena musikken sin selv?


enden

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Litt utdatert, da det står at hun er 16, mne da er det jo mulig at dette gjelder for det nye albumet og. Bare jeg som synes hun ble _litt_ finere nå enn før?

Skrevet

Ja hun skriver de selv, en ting til, la merke i verdens dårligste sang av henne seff.. :

 

Do you remember that time when i put my hand between your legs and said it was small, well... Its really not.

 

:laugh::wallbash:

Skrevet (endret)
Tenk å få spiseforstyrrelse siden ho ikke vant nån spellemanns-prisa. Svakt, svakt, svakt...

Det var faen ikke derfor engang, da. Jævla IDIOT!! :mad: Hør på tekstene, så kanskje du forstår LITT av hva hun har gått igjennom. Uff, er det mulig å komme med en så dum kommentar. Sitter og hisser meg opp....l :mad::angry:

 

Ja, hun skriver tekstene selv.

Endret av RaZorbLadeKisS
Skrevet

Enig. Nolimit, det var et av tidenes teiteste utsagn (ok, jeg overdriver.).. Var faktisk en artikkel i Aftenpostenvedlegget "PULS" nå på fredag om Maria Mena, hva med å lese den? Vit hva du snakker om før du uttaler deg neste gang.

Skrevet
Jeg forholder meg bare til VG og Se og Hør

hehe, fikk meg en god latter det *tørke tåre*

 

Jonki: no hard feelings - kan bare ikke fordra at folk kommer valsende med sin mening helt way off topic :)

Skrevet
Jonki: no hard feelings - kan bare ikke fordra at folk kommer valsende med sin mening helt way off topic :)

jeg vet, jeg bare kødda :)

 

maria mena er på tett på nett på vg.no nå snart, og jeg har selv sendt et spørsmål til ho ; "skriver du låtene selv?" så blir litt morsomt å se at ho skriver selv

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...