Gå til innhold

Mislykka moder


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hoho føler meg smart nå eg stappa denne inni datan , lr festa den bag "panelene" på fronten. å borra 4 hål men jett om d smelta dÅ?

 

litt offtopic men d e jaffal liga domt så vifta i stikk kontakt

After

 

 

Tatt fra "Vifte i stikk kontakt" @ luftkjøling

Skrevet (endret)

hmm sier seg selv hva som skjer dersom man tester å bruke tang for å få at minne brikke kjølerne på et 9800XT :blush:

 

Picture%20057%20smal.JPG

Endret av felix2004
Skrevet (endret)

Hehe, nej jeg tenke på noe aennt :roll: fikk lære av den der spot ligth modde :blush:

 

sitter å skuru i en cd-rom

Endret av XEPTiCON
Skrevet (endret)

Hihi Jeg fant eg gammel "mod" ikke at det er en mod men at det er mislykket! :p

 

Et gammelt tastatur fikk med meg å gjøre en senkveld. Meg + tusj = sant :love:

Må liksom bare tusje alt jeg finner :dontgetit:

 

Del 1

 

Del 2

 

Hehe mislykket fordi at når du skrev ble du blå på fingrene når du skrev. du ser kanskje det ikke er blått lenger, lurer på hvor det ble av? :blush:

Endret av XEPTiCON
Skrevet

Nå må bare jeg å Tep0seN skaffe et digitalt filmcamera så blir det filming av "Vifte-i-Stikkkontakt" :roll:

 

Noen andre som har forslag til teide lr mislykka mods vi kan gjøre?

 

:w00t:

Skrevet

Har desverre ikke bilder av det, men klarte engang og "smelte" fronten på en dvd-rom.. Skulle farge den... brukte for mye spray, brukte maligsfjerner for så å male den på nytt etterpå, men det var ikke så lurt.. Fronten ble maltrakter, når jeg leste på malingsfjerner boksen stod det at det burde ikke brukes på plastikk o.l. :roll:

Skrevet
Nå må bare jeg å Tep0seN skaffe et digitalt filmcamera så blir det filming av "Vifte-i-Stikkkontakt" :roll:

 

Noen andre som har forslag til teide lr mislykka mods vi kan gjøre?

 

:w00t:

Du er og blir brannfarlig :p

Skrevet

prøve og lage vukano 12 vifte (lage en 3 bladers vifte) av en 7bladers vifte eller seks viss dere har/finner det... har gjort det sjøl det bråker og vibrerer så sinnsykt!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...