Gå til innhold

Hardwarebutikken


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen her som har noen erfaringer med Hardwarebutikken. Da mener jeg service,leveringstid,pris i forhols til komplett og andre butikker. Vet dere noe om garantien?

 

Takker for alle seriøse svar og ikke post tull eller for å få flere post. Sier du usaklige kommentarer som "helt enig eller lignende ber jeg dere utdype savrene litt nærmere.

 

Mvh Merlin

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har ikke handlet der selv, men har bare hørt postive ting om de, og så er de gode på pris og.. ;)

Vet ikke helt om det var denne type svar du ville ha.. men men...:p

Skrevet
Jeg bestilte nettopp HK og Cpu (nforce3 og amd64 3200+) fra HWB, de gir til og med sjokolade med, det er noe psdata burde gjøre.

Hvordan sjokolade? :love:

Skrevet

Jeg fikk varen dagen den kom inn, god og rask service.

 

Har ikke prøvd returen, men alle forholder seg vel til de samme reglene?

 

Sjokoladen er kjempegod!

Skrevet

Du burde prøve de.Lynraske på levering og replying på mail. Bare godord fra meg. Og ja.... Sjokoladen er nydelig. Sånn hval-ris-sjokolade sak. Stor er den også... :yes:

Skrevet

De leverte ikke så raskt som hovedkort.no og psdata, men raskt nok, derimot microplex og pcutsyr bruker lang tid.

 

Microplex ga meg en liten drops med psu'en min.

Skrevet

Genialt å gi med godteri... da får de alle fjortisser med sukkermangel på kundelisten :-D

 

Neida, seriøst. Det er veldig billig for HWB og veldig smart. Microplex gir jo med karameller, og jeg må innrømme at det er ett stort pluss når jeg finner en karamell (eller i dette tilfellet en sjokolade) blant all hardwaren jeg har bestilt. HWB har på kort tid utmerket seg som en meget seriøs aktør i ett vanskelig marked... lurer på å prøve de ut neste gang jeg trenger noe.

Skrevet

Bare gode erfaringer HWB jeg og. Hadde en retur på et hovedkort, gikk raskt og fikk nytt tilbake. Bor i nærheten av Sandefjord så jeg henter varene på lageret. God support og hyggelige folk.

Skrevet

Hei hei.

Det var forresten jeg som tipset dem om å putte på noe søtt da de startet, vet ikke om det var flere eller om det var min mail som gjorde at de begynte med det da ;)

 

Utenom at deres leverandør er litt treige så har jeg ikke noe vondt å si om dem. Servicen er iallefall på topp! Svarer kjapt på telefon og alltid hyggelig mennesker der.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...