pellemann Skrevet 23. januar 2004 Skrevet 23. januar 2004 Er det andre her som er helt frelste på dette spillet? kan nesten ikke legge det fra meg når jeg har begynt, til min kjære's store forb**** men sånn er det. gutter er gutter eller hva??
Outlook Skrevet 23. januar 2004 Skrevet 23. januar 2004 Dessverre, jeg spilte Beta, og litt etter release.. Dette spillet er jo dødt, eier jo nesten ikke folk..
ShellGhost Skrevet 25. januar 2004 Skrevet 25. januar 2004 Jeg prøvde 14-day trial, og jeg syntes det var kult.... Sluttet nettopp med Planetside, så trenger et nytt online game.. Er det å anbefale?
Hidden Skrevet 25. januar 2004 Skrevet 25. januar 2004 Om du liker å skyte med pil og bue hvor ammoen varer evig, sure. Vet ikke om det ble forandret siden jeg var i betaen, dog. Det jeg likte personlig (veldig godt, faktisk), var den stemningsfulle grafikken og lydene. Mange av mobbene var kule og, og det så veldig vondt ut da jeg brukte dem som nålepute med piler Utover det virket det som bare nok et "finne team, gjøre oppdrag, trade rare stuff, finne team, gjøre oppdrag o.s.v." MMORPG. Som explorer digget jeg kartet, det var særlig skummelt da jeg kom til området med zombie lignende skapninger, hvor alt var mørkt og grått, husker ikke navnet, men det var passe ekkelt første gangen. Men hvorfor ikke heller vente på Middle earth online, det ser minst like kult ut, og vil garantert ha fler spillere.
insider Skrevet 25. januar 2004 Skrevet 25. januar 2004 spilte i 14 dager (trailen) men ble gnaske fort lei
Litraphy Skrevet 25. januar 2004 Skrevet 25. januar 2004 Jeg var også med i betaen. Jeg sitter igjen med en følelse av anger av å i det hele tatt installere det. Uten tvil det dårligste mmorpg'et på markedet.
pellemann Skrevet 26. januar 2004 Forfatter Skrevet 26. januar 2004 Dessverre, jeg spilte Beta, og litt etter release.. Dette spillet er jo dødt, eier jo nesten ikke folk.. pleier å være en del folk når jeg spiller. er på den amerikanske serveren, ofte 7-800 folk online der. det er jo nok det. springe rundt med pil og bue er jo ok det, heller det en kuler og kanoner spør du meg. slike spill som vice city og sånn fenger ikke meg. dessuten når du har komt en del oppi level skjer det utrolig mye. grafikken er jo og helt enorm. men vi er jo alle forskjellige
insider Skrevet 26. januar 2004 Skrevet 26. januar 2004 bra grafikk og sånt men husker spillet var ekstremt buggy og laggete,
YpsiNine Skrevet 27. januar 2004 Skrevet 27. januar 2004 7-800 folk er jo ikke mye? Nå spiller jeg jo selv DAoC da, men men. Virker ikke som AC2 har fått de store mottagelsene.
pellemann Skrevet 27. januar 2004 Forfatter Skrevet 27. januar 2004 Jeg syns det er greit med 700 folk, men jeg vet ikke hvor mye andre er vant til. Står du fast er dert sjelden problemer med å får hjelp heller da. Microsoft har jo solgt rettighetene til det også nå, så forbedringer kommer vel på løpende bånd
firberblad Skrevet 27. januar 2004 Skrevet 27. januar 2004 Hvor kan jeg laste ned trail og hvor kan jeg kjøpe spillet?
pellemann Skrevet 28. januar 2004 Forfatter Skrevet 28. januar 2004 Demoen finner du her og spillet har jeg sett på spiderman i drammen og stavanger. om du ikke finner det send meg en pm så kan jeg hjelpe deg med å få tak i det.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå