Windoge Skrevet 2 timer siden Skrevet 2 timer siden Har en OLED ultra wide fra MSI som fungerer bra med HDMI, men den inngangen bruker jeg til TV, så må bruke den medfølgende DP kabelen. Men så snart jeg starter PCen får jeg "ingen signal" på skjermen. Av og til får jeg signal når jeg kommer inn i Windows. Andre ganger må jeg slå av og på skjermen for å få signal. Finnes det løsninger på dette før jeg sender skjermen i retur?
Complexity Skrevet 1 time siden Skrevet 1 time siden Oppdatert skjermen til siste firmware? Prøvd en annen DisplayPort kabel?
Windoge Skrevet 1 time siden Forfatter Skrevet 1 time siden 4 minutes ago, Complexity said: Oppdatert skjermen til siste firmware? Prøvd en annen DisplayPort kabel? Ja og ja
toralfb Skrevet 1 time siden Skrevet 1 time siden Fungerer det om HDMI kabelen ikke er koblet til ? Sjekk om automatisk valg av inngang er aktivert?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå