Gå til innhold

«Parasitt», «reis hjem», «Norge for nordmenn»: Document-artikkel utløste muslimfiendtlig sjikane mot Ap-politiker etter Tamima-drapet


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Linker til en Reddit post om en artikkel hos Document.no (som jeg egentlig ikke ønsker å linke til) som viser hårreisende holdninger og meninger om dette drapet. Hva feiler disse folka? Klarer dem virkelig ikke å se det tragiske i det som skjedde med Tamima?

 

 

https://filternyheter.no/parasitt-norge-for-nordmenn-document-artikkel-utloste-rasistisk-sjikane-mot-ap-politiker-etter-kampen-drapet/

 

 

Mshup-Document-2-1400x1394.jpg

Dette er dypt, dypt tragisk! Jeg ønsker ikke å henge ut disse menneskene, men samtidig tror jeg dette tankegodset må komme i offentlighetens øyne for det er dypt forstyrrende meninger.

Endret av Boing_80
  • Liker 4
Videoannonse
Annonse
Skrevet
Duriello skrev (17 minutter siden):

Det ironiske er jo at han som drepte, ble påvirket av samme propagandaen som demselv.

Heng for all del ut dem. 👍

Helt enig!

  • Liker 3

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...