Erlend0_o Skrevet 20. november 2024 Skrevet 20. november 2024 (endret) stamkunde skrev (4 timer siden): føler jeg ikke gå inn i systemet hvor jeg ikke har makt til å gjøre noe endringer. Jeg er ikke vaktmester, og systemet er jo tilrettelagt for alle leilighetene på bygget. Da ville jeg kontaktet dem så raskt som mulig. Antar det er et av problemene jeg har nevnt. Er sjeldent problem med termostatene, med mindre de viser en feilmelding Endret 20. november 2024 av Erlend0_o
stamkunde Skrevet 20. november 2024 Forfatter Skrevet 20. november 2024 Erlend0_o skrev (25 minutter siden): Da ville jeg kontaktet dem så raskt som mulig. Antar det er et av problemene jeg har nevnt. Er sjeldent problem med termostatene, med mindre de viser en feilmelding jeg har tatt kontakt. Takk.
mobile999 Skrevet 20. november 2024 Skrevet 20. november 2024 (endret) - Endret 20. november 2024 av mobile999
mobile999 Skrevet 20. november 2024 Skrevet 20. november 2024 stamkunde skrev (3 timer siden): nei, de er mørke blå og oval på toppen av blå "lokket" 1
stamkunde Skrevet 21. november 2024 Forfatter Skrevet 21. november 2024 mobile999 skrev (3 timer siden): Riktig. Vet ikke hva er forskjellen med de ulike du har sendt.
mobile999 Skrevet 21. november 2024 Skrevet 21. november 2024 stamkunde skrev (8 timer siden): Er det ingen der du bor som kan hjelpe deg? (Bor du i selveierleilighet (spør styreleder om noen kan hjelpe) eller borettslag (vaktmester?)?) Har du bruksanvisninger liggende for Uponor styringssystemet?
stamkunde Skrevet 21. november 2024 Forfatter Skrevet 21. november 2024 mobile999 skrev (6 timer siden): Er det ingen der du bor som kan hjelpe deg? (Bor du i selveierleilighet (spør styreleder om noen kan hjelpe) eller borettslag (vaktmester?)?) Har du bruksanvisninger liggende for Uponor styringssystemet? Har tatt kontakt for to dager siden, ikke fått svar enda... Det er ille kaldt inne, prøver med nebb og klør å fyre med ekstern elektrisk kilde. Jeg kan ikke gjøre noe i leiligheten. Selveierleilighet.
Erlend0_o Skrevet 22. november 2024 Skrevet 22. november 2024 stamkunde skrev (23 timer siden): Har tatt kontakt for to dager siden, ikke fått svar enda... Det er ille kaldt inne, prøver med nebb og klør å fyre med ekstern elektrisk kilde. Jeg kan ikke gjøre noe i leiligheten. Selveierleilighet. Vis du sender et bilde er jeg rimelig sikker på at en kvikk fiks uten risiko for å ødelegge noe er mulig å få til
stamkunde Skrevet 22. november 2024 Forfatter Skrevet 22. november 2024 Nå er det varme, måtte gjøres sentralt. Fryser ikke mer. 2
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå