potetskrell Skrevet 14. januar 2004 Skrevet 14. januar 2004 (endret) Nå er det en lang stund siden jeg spillte BF og krevende spill generelt. Problemet er at alt går i slow motion! BF og NFSU går skikkelig sakte, ikke hakkete, bare veeldig sakte. Dette har det så klart ikke gjort før, men i den siste måneden har dette pågått.. Jeg fikk meg call of duty og merket ikke noe det, heller ikke mohaa går i slow motion.. Hvorfor BF og NFSU? Noen som har samme problemet? Jeg bruker et ti 4200 8X, en 2100mhz amd, 400mb sdram og den siste detonater... EDIT: Kan legge til, at det er som å være på månen i spillet Endret 14. januar 2004 av Ingardj
oslo72 Skrevet 14. januar 2004 Skrevet 14. januar 2004 Jeg har ingen formening om hvordan et spill oppfører seg på månen, men jeg ville vel ha sjekket om du har virus først og fremst, deretter kjørt Spybot for å rydde unna uønskede registry-søppel og til slutt skrudd av viruskiller og brannmur (grøss og gru).
potetskrell Skrevet 14. januar 2004 Forfatter Skrevet 14. januar 2004 Det pussige er at jeg nettopp har formatert.. Jeg tenkte på det samme som deg, men det så ikke ut til å fungere.. Pc'en min er clean
jh_ Skrevet 14. januar 2004 Skrevet 14. januar 2004 Har du XP? Sjekk at du har installert skjermkort-driveren ordentlig, og oppdater den.
Kim14 Skrevet 14. januar 2004 Skrevet 14. januar 2004 Hovedkort driverne pleier å være tingen seh! Prøv å installere disse på nytt!!!!
drno21 Skrevet 15. januar 2004 Skrevet 15. januar 2004 Hadde de samme problemet som deg. brukte GeForce 4Ti 4200 og kjørte Battlefiel 1942 på max oppløsning uten noen lhakk. Dereter fikk jeg virus på Pc-en og formaterte. Alt gikk dårligere, klarte å kjøre Battlefield på 800x600 pluss masse lagg i spillet. Vet ikke hvorfor. Kjørte dereter Sandra og programmet fant ut at skjermkortet ikke kjørte i AGP mode!!! Whata FFFFF!!!! Den var jo koblet til AGP med 8X og den støttet AGP 8x. Skiftet til Hercules Radeon 9800 Pro. Good Shit dette ja. Kan hende at du må skifte nye drivere. På en annen side så er Battlefiel nokså gammelt spil og krever ingen nye drivere så that just succs!!!!
Lautsprecher Skrevet 15. januar 2004 Skrevet 15. januar 2004 Hadde de samme problemet som deg. brukte GeForce 4Ti 4200 og kjørte Battlefiel 1942 på max oppløsning uten noen lhakk. Dereter fikk jeg virus på Pc-en og formaterte. Alt gikk dårligere, klarte å kjøre Battlefield på 800x600 pluss masse lagg i spillet. Vet ikke hvorfor. Kjørte dereter Sandra og programmet fant ut at skjermkortet ikke kjørte i AGP mode!!! Whata FFFFF!!!! Den var jo koblet til AGP med 8X og den støttet AGP 8x. Skiftet til Hercules Radeon 9800 Pro. Good Shit dette ja. Kan hende at du må skifte nye drivere. På en annen side så er Battlefiel nokså gammelt spil og krever ingen nye drivere så that just succs!!!! Hadde et lignende prob. med kortet/driver'n min(Creative GF4 MX420) Den ville heller ikke bruke agp. hvis jeg satt den til noe annet enn pci mode så klagde den (etter restart) om at den kanskje ville skade seg selv hvis den kjørte AGP. En format c: var tingen.
potetskrell Skrevet 15. januar 2004 Forfatter Skrevet 15. januar 2004 Vel, nå har jeg oppdatert hovedkort driverne. Det går veldig mye bedre nå.. Full grafikk og uten lagg..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå