Gå til innhold

E-sportutøvere danket ut profesjonelle racere under motorsportfestival


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

At de slo en Formel-E mester er ganske imponerende men NASCAR og Indy 500? De kjører vel stort sett bare i ring og høye hastigheter, og vil vel ikke være like forstått med å kjøre best under et løp som i videoen. Eller er jeg helt på bærtur her

  • Liker 1
Skrevet (endret)

Tror nok du er inne på noe ja, men man skal ikke undervurdere de som "bare" kjører i ring, tror nok ikke at vi som ikke driver med det profesjonelt hadde hatt mye å stille opp med :)
Jeg tror også at de e-sim gutta kjører en god del bil på bane i virkeligheten, man blir ikke så god bare av å være flink med virtuelle biler.

Det er nå hva jeg tror, men jeg kjører ikke profesjonelt verken på pc eller i virkeligheten :)

 

Edit: Hadde vært veldig interessant å se de konkurrere på en høyhastighetsbane

Endret av Lucifer24
Skrevet

Johan Kristoffersson er ikke rally-verdensmester. Han er verdensmester i rallyCROSS, det er stor forskjell selv om navnet høres likt ut.

 

En ekstremt lat feil fra gamer.no sin side må jeg si...

Skrevet

Johan Kristoffersson er ikke rally-verdensmester. Han er verdensmester i rallyCROSS, det er stor forskjell selv om navnet høres likt ut.

 

En ekstremt lat feil fra gamer.no sin side må jeg si...

 

Takk, Sebastian.

  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...