danlie Skrevet 18. juni 2017 Skrevet 18. juni 2017 Har en garasjeport som ikke funker! Det er selve motoren som er problemet, ikke porten. Har koblet fra porten, og det skjer fortsatt ingenting når jeg trykker på åpneren. Når jeg trykker, hører jeg en lyd fra motoren, men ingenting skjer. Noen som vet hva som kan være årsaken?
ilpostino Skrevet 18. juni 2017 Skrevet 18. juni 2017 Har du nettop byttet batteri eller noe slikt på fjernkontrollen? Opplevde noe lignende i fjor høst men endte med å kjøpe ny fjernkontroll som ble programmert til å bli brukt sammen med motoren.
geir__hk Skrevet 18. juni 2017 Skrevet 18. juni 2017 Er den gammel? Det er vel giret som har gått adundas. Er du heldig så er det kun festet som er gåent - det er vel kjede på den eller noe sånt?
danlie Skrevet 18. juni 2017 Forfatter Skrevet 18. juni 2017 Er den gammel? Det er vel giret som har gått adundas. Er du heldig så er det kun festet som er gåent - det er vel kjede på den eller noe sånt? Ja, den begynner vel å bli noen år gammel. Og ja, det er et kjede.
danlie Skrevet 18. juni 2017 Forfatter Skrevet 18. juni 2017 Har du nettop byttet batteri eller noe slikt på fjernkontrollen? Opplevde noe lignende i fjor høst men endte med å kjøpe ny fjernkontroll som ble programmert til å bli brukt sammen med motoren. Bruker åpneren på veggen (ikke den trådløse)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå