BasefarmNative Skrevet 21. november 2016 Skrevet 21. november 2016 Slik sparer du tid og penger.ANNONSE: Databaser kan være dyre og vanskelige å drifte
quantum Skrevet 21. november 2016 Skrevet 21. november 2016 Hvorfor skal man diskutere en annonse??? 1
mmm... Skrevet 21. november 2016 Skrevet 21. november 2016 Hvorfor skal man diskutere en annonse??? Hvorfor ikke? Mange annonser er så fulle av udokumenterte påstander, halvsannheter og rene løgner at litt diskusjon og kritikk absolutt er på sin plass. Hvis kunnskapsrike debattanter tar seg tid til å eksponere våset er det annonsørene som har mest å tape. 2
siDDis Skrevet 21. november 2016 Skrevet 21. november 2016 Fordi det er ingenting å diskutere uten å kjenne til alle detaljer.
_Nils_ Skrevet 22. november 2016 Skrevet 22. november 2016 Fordi det er ingenting å diskutere uten å kjenne til alle detaljer. Men å spørsmål må da være lov å spørre?
Gjest I1RRS7FlJH Skrevet 22. november 2016 Skrevet 22. november 2016 Jeg synes det er kult at Basefarm går offensivt ut med Oracle på Power. Mye fornuft der. Det var det jeg fikk ut av annonsen.
throndr Skrevet 22. november 2016 Skrevet 22. november 2016 HANA vil bety mye for krevende bedrifter som bruker SAP sine løsninger. Og det gjelder ikke kun den "store" SAP-løsningen, men også SAP Business One som i tillegg til å være et komplett, avansert, frittstående ERP/forretningssystem også kan benyttes som en del av et større ecosystem hos døtre, avdelinger og andre forretningspartnere hvor den store SAP-løsningen står i midten. Her kan dere lese mer om denne muligheten: http://www.boyum-it.no/sap-business-one/sap-business-one-hana/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå