MilKman' Skrevet 9. februar 2016 Skrevet 9. februar 2016 Heyho Gikk nylig til innkjøp av SmileLab tannbleking, for å se om dette har noen effekt i det hele tatt. Spørsmålet er: Vil det ha større effekt dersom jeg bruker disse stripsene i solarium? Gitt at jeg eksponerer tennene, med strips, for UV-lyset?
Kikert Skrevet 9. februar 2016 Skrevet 9. februar 2016 Skulle det gitt bedre effekt så måtte det vært så sterkt UV-lys at du hadde fått ballekreft innen 2 minutter
TheSnidr Skrevet 9. februar 2016 Skrevet 9. februar 2016 (endret) Gjorde et kjapt søk på SmileLab tannbleking. Ser ikke ut som om den inneholder noen UV-aktivert agens, blekingen er rent kjemisk ved hjelp av natriumkloritt. Når det er sagt, er det ofte bedre å ta kontakt med tannlege for individuelt tilpasset blekeskinne og peroksidbasert blekemiddel (Opalescence etc) Endret 9. februar 2016 av thesnidr 1
MilKman' Skrevet 10. februar 2016 Forfatter Skrevet 10. februar 2016 Get a life. Null stress! Gjorde et kjapt søk på SmileLab tannbleking. Ser ikke ut som om den inneholder noen UV-aktivert agens, blekingen er rent kjemisk ved hjelp av natriumkloritt. Når det er sagt, er det ofte bedre å ta kontakt med tannlege for individuelt tilpasset blekeskinne og peroksidbasert blekemiddel (Opalescence etc) Aah. Takk for svar!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå