TST Skrevet 8. januar 2016 Skrevet 8. januar 2016 Terminlisten for Norges ledende e-sportliga er klar.E-SPORT: Slik spilles vårsesongen av Telenorligaen
AReS_1 Skrevet 8. januar 2016 Skrevet 8. januar 2016 Hei. jeg ser at CSGO starter turneringen 1. runde den 11. februar. men står ikke noe om at det er kvalifisering for CSGO, utenom for Hearthstone og Starcraft.. hvordan blir dette da med CSGO, er da 3 uker fra den 11.februar til 3.mars da neste match skal bli spilt. -Alex
TST Skrevet 8. januar 2016 Forfatter Skrevet 8. januar 2016 Det er ingen kvalifisering for Counter-Strike: Global Offensive i Telenorligaen. De pausene er på grunn av skoleferiene.
SMW-_- Skrevet 8. januar 2016 Skrevet 8. januar 2016 Nytt av 2016 er også at 1. div spiller først, istedenfor tidligere hvor lavere divisjoner spilte først. Dette betyr at lag i lavere divisjoner kan se hva lagene i 1. divisjon gjør på kartene for den aktuelle runden. Vi tror dette er en positiv endring og vil forhåpentligvis også øke seerinteressen .
TST Skrevet 9. januar 2016 Forfatter Skrevet 9. januar 2016 Ingen kvalifiseringer for League of Legends og Counter-Strike.
Riddle Arbennik Skrevet 16. januar 2016 Skrevet 16. januar 2016 Ser at datoene for 1v1 i hearthstone er på lørdager og søndager, mens 3v3 i hearthstone er på søndager. For oss som spiller på begge, hvordan løser man det hvis begge kampene er på søndag?
TST Skrevet 18. januar 2016 Forfatter Skrevet 18. januar 2016 Ser at datoene for 1v1 i hearthstone er på lørdager og søndager, mens 3v3 i hearthstone er på søndager. For oss som spiller på begge, hvordan løser man det hvis begge kampene er på søndag? Se svar på dette her: http://www.gamer.no/artikler/alt-du-bor-vite-om-ligaene-pa-gamer-no/166785#kampdager
Riddle Arbennik Skrevet 18. januar 2016 Skrevet 18. januar 2016 Ser at datoene for 1v1 i hearthstone er på lørdager og søndager, mens 3v3 i hearthstone er på søndager. For oss som spiller på begge, hvordan løser man det hvis begge kampene er på søndag? Se svar på dette her: http://www.gamer.no/artikler/alt-du-bor-vite-om-ligaene-pa-gamer-no/166785#kampdager Fikk ikke helt svar på det jeg lurte på når jeg så på den linken. Men kan si det litt enklere. Jeg skal nå spille både i nivå 1 på 1v1 hearthstone og nivå 1 på 3v3 hearthstone, og på linken står det at man spiller kamper på lørdager og søndager når det gjelder 1v1, og søndager på 3v3. Hva skjer hvis jeg da får begge kampene på samma tidspunkt på en søndag? Må jeg da ta walkover på en av kampene eller kan man da bytte dato? For det står på den linken at det ikke går å bytte dato i nivå 1.
TST Skrevet 18. januar 2016 Forfatter Skrevet 18. januar 2016 Har endret formuleringen litt nå. Det er kun deltakerne i 1. divisjon av Counter-Strike og League of Legends som må spille på angitte datoer på grunn av TV-sendingene. 1
SMW-_- Skrevet 19. januar 2016 Skrevet 19. januar 2016 Ser at datoene for 1v1 i hearthstone er på lørdager og søndager, mens 3v3 i hearthstone er på søndager. For oss som spiller på begge, hvordan løser man det hvis begge kampene er på søndag? Se svar på dette her: http://www.gamer.no/artikler/alt-du-bor-vite-om-ligaene-pa-gamer-no/166785#kampdager Fikk ikke helt svar på det jeg lurte på når jeg så på den linken. Men kan si det litt enklere. Jeg skal nå spille både i nivå 1 på 1v1 hearthstone og nivå 1 på 3v3 hearthstone, og på linken står det at man spiller kamper på lørdager og søndager når det gjelder 1v1, og søndager på 3v3. Hva skjer hvis jeg da får begge kampene på samma tidspunkt på en søndag? Må jeg da ta walkover på en av kampene eller kan man da bytte dato? For det står på den linken at det ikke går å bytte dato i nivå 1. Hei, Team-League starter klokken 14:00 søndager. Det er satt av to timer til dette, og Nivå 1 1v1 starter 16:00. Team-League kampene skal spilles samtidig, så 4 runder HS burde være ferdigspilt på ca 2 timer. Skulle det mot forøvrig vare 10-15 minutter lengre er det OK å Nivå 1 1v1 kampen blir litt utsatt.
hognez Skrevet 30. januar 2016 Skrevet 30. januar 2016 Hei! Vi har nettop meldt oss på og aldri vært med på telenorligaen før, starter man i den laveste divisjonen? Og må evt jobbe seg oppover divisjoner for hver sesong?
TST Skrevet 30. januar 2016 Forfatter Skrevet 30. januar 2016 Alle nye lag plasseres i nederste divisjon, ja :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå