GĂ„ til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vet ikke om dette er riktig sted til Ä poste dette, men prÞver uansett. Hvis du har et par minutter til overs har jeg i forbindelse med et skoleprosjekt pÄ UiO en spÞrreundersÞkelse som handler om bruk av sosiale nettsamfunn i forhold til det Ä sÞke jobb. Vi Þnsker Ä undersÞke hvordan vanene til folk er nÄr det kommer til hva man poster pÄ sosiale nettsamfunn, og reflektere hvordan dette kan pÄvirke en eventuell jobbsÞkingsprosess.

 

http://goo.gl/forms/y4wysNGvPy

 

 Som takk for deltakelsen trekker vi en heldig vinner som fÄr Spotify Premium  :w00t:

 

Dette er et tema som er veldig relevant nÄ som "alle" er med i sosiale medier og liknende. Vi har ved siden av spÞrreundersÞkelsen gjennomfÞrt flere intervjuer med ledere og rekrutterings-ansvarlige i forskjellige bransjer, hvor det har kommet fram at sosiale medier er hyppig brukt ved en ansettelsesprosess. Blant spÞrsmÄlene vi stiller oss er i hvilken grad informasjon pÄ nettsamfunn bÞr vektlegges, og om det er riktig Ä ta avgjÞrelser pÄ grunnlag av det man finner pÄ f.eks. Facebook. Diskuter gjerne temaet her om dere synes det er interessant!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

En av de mer gjennomtenkte spĂžrreundersĂžkelsene som har blitt postet her.

 

Men litt ironisk... Valgte Ä svare anonymt, og derfor ikke skrive e-postadressen min, sÄ da er premium-premien utelukket.

Opprett en konto eller logg inn for Ă„ kommentere

Du mÄ vÊre et medlem for Ä kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt Ă„ melde seg inn for Ă„ starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nÄ
×
×
  • Opprett ny...