Gå til innhold

Ikke lenger børsnotert. Har jeg mistet pengene?


Revenlurer

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei

 

Jeg begynte denne uken å spekulere i aksjer. Den 29.08.2014 kjøpte jeg aksjer i Comrod communication. Jeg skulle nå den 30.08.2014 inn på oslo børs å se litt på denne. Jeg oppdager da at den ikke lenger er der. Etter å ha googlet litt finner jeg denne artikkelen:

 

http://www.oslobors.no/Oslo-Boers/Om-oss/Presserom/Nyheter-fra-Oslo-Boers/Comrod-Communication-strykes-fra-notering-paa-Oslo-Boers

 

Det er også noe galt med innloggingen på nordnet når jeg nå prøver å gå inn å se hvor pengene mine har tatt veien.

 

Er det noen som vet hva det vil si når et selskap strykes fra notering på oslo børs? Hva skjer med pengene mine?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Habu holdning vil kjøpe deg ut, de har nok kommet med et tilbud på aksjene dine. Får de stor nok andel aksjer, så kan de tvangs utløse deg i henhold til aksjeloven.

Du får ordne innloggingen din, så ser du hvordan det gikk.

  • Liker 2

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...