V. Haugen Skrevet 16. juli 2014 Skrevet 16. juli 2014 Mener den kommende Seth Rogen-komedien er terrorisme.Nord-Korea: – Dette er en krigshandling
IndirectCell Skrevet 16. juli 2014 Skrevet 16. juli 2014 Håper noen tar kim til fange, å får han til og spille sin egen parodifilm :3
esoteric Skrevet 16. juli 2014 Skrevet 16. juli 2014 Nord Korea kunne hatt godt av litt mer selvironi, lurer på om Kim vet hvor underholdene han er for resten av verden. 4
Simply Skrevet 16. juli 2014 Skrevet 16. juli 2014 Er helt enig med esoteric, Kim Jong Un er fantastisk underholdende.
st3ff3n87 Skrevet 17. juli 2014 Skrevet 17. juli 2014 I Nord-Korea fikk befolkningen nyheter om at de var meget nær å vinne fotball - VM i år. Morsom fyr det der.
XmasB Skrevet 17. juli 2014 Skrevet 17. juli 2014 I Nord-Korea fikk befolkningen nyheter om at de var meget nær å vinne fotball - VM i år. Morsom fyr det der. Regner med at det er denne saken du tar dette fra? http://www.independent.co.uk/sport/football/worldcup/youtube-users-duped-by-spoof-news-broadcast-announcing-that-north-korea-had-made-the-world-cup-final-9602611.html Ettersom Nord-Korea er så lukket lurer jeg også litt på hva vi kan stole på av det som faktisk kommer ut. I dette tilfellet kom det nok neppe fra Nord-Korea, men fra noen som syntes det var gøy redigere litt video.
*F* Skrevet 18. juli 2014 Skrevet 18. juli 2014 Virker som en gøy film, skal ses. Deres FN-ambassadør hevder til og med at filmen er «en krigshandling» som vil «skape hat og raseri» i den nordkoreanske befolkningen. Hah, hvordan skal det skje når ingen i landet kommer til å se den. I Nord-Korea fikk befolkningen nyheter om at de var meget nær å vinne fotball - VM i år. Morsom fyr det der. Regner med at det er denne saken du tar dette fra? http://www.independent.co.uk/sport/football/worldcup/youtube-users-duped-by-spoof-news-broadcast-announcing-that-north-korea-had-made-the-world-cup-final-9602611.html Ettersom Nord-Korea er så lukket lurer jeg også litt på hva vi kan stole på av det som faktisk kommer ut. I dette tilfellet kom det nok neppe fra Nord-Korea, men fra noen som syntes det var gøy redigere litt video. Der har du et godt poeng. Ellers er det jo særdeles få som har TV i Nord-Korea.
Anbefalte innlegg