Gå til innhold

Klokketråden — Diskusjon og kjøpetips!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Breitlingen er skremmende. Kveld på byen og litt cocky etter et par drinker... "Helikopter hjem gutta?" (aktivere nødpeilesenderen)

 

:wallbash:

Videoannonse
Annonse
Skrevet
En urmaker kan hjelpe deg med å få tatt av ledd på lenken. Eller du kan pørve selv. Vanligvis er det en "pinne" av metall som holder to ledd av lenken sammen. Den kan skyves ut med ett verktøy også tar du ut ett ledd på hver side fks og skyver pinnene på plass igjen.

 

hva slags verktøy kan jeg bruke?

har tenkt å gjøre selv vis det er mulig

Skrevet

eveneleven, du må nok ut med litt mer for å få en fin klokke :)

 

Tissot har endel freshe klokker syns nå jeg da, men jeg er heller ingen ekspert.. :roll:

selv har jeg Tissot Navigator 3000 med skinnreim, ganske fin, men det har vært endel tull med den mtp digital funksjoner osv.. kosta vel 3995..

 

ellers så har du jo PRS200 da, ganske fin med lenke til 2995.. menmen det finnes en haug av klokker til den prisen..

Skrevet

hehe ja du får en som tikker hvertfall til 1k men det er ikke det beste.. jeg har faktisk en Fossil klokke jeg har hatt i flere år(med lenke) som kosta meg 700 kr.. funker fremdeles den :) men den er jo langt ifra like fin som tissot klokka..

Skrevet

swatch er ett ikke så bra merke, men den ene klokken jeg liker best derfra er den første swatch beat :D

fy faen å gøy jeg hadde det med den klokka. spesielt når jeg gikk i 5 klasse ;D

Skrevet (endret)

ja:P

 

de delte opp døgnet i 1000 deler og kalte det beats.

litt ubrukelig, og litt genialt!

 

EDIT:

Noen som vet hvor jeg får kjøpt de klokkene?

helt håpløst å finne de..

Endret av spax

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...