Sampson Skrevet 10. mars 2014 Skrevet 10. mars 2014 Hei og hopp! Skal ordne meg DRL lys lenger ned på bilen, har allerede DRL i hovedlyktene, men synes "grøftelys" looken er tøff, så har bestemt meg for Daylight 4 fra Philips. Noen som har tips for å få disse til en grei pris? Ser de ligger på ca 1000,- Sjekket Hova i sverige, og Ebay, men ser ut som det blir like dyrt som i norge.
Sampson Skrevet 10. mars 2014 Forfatter Skrevet 10. mars 2014 (endret) 4x DRL bør du være klar over at ikke er tillatt. Hva? Det har jeg ikke hørt om, er det pga antall LED? Det virker veldig rart da det har blitt helt normalt at fabrikknye biler har DRL både nede og oppe for tiden? Endret 10. mars 2014 av Sampson
Pjuuok Skrevet 11. mars 2014 Skrevet 11. mars 2014 (endret) Bra måte å jalla opp bilen din med. Du er sånn 5 år etter all-time-peak for moten. Endret 11. mars 2014 av Pjuuok
Sampson Skrevet 11. mars 2014 Forfatter Skrevet 11. mars 2014 Bra måte å jalla opp bilen din med. Du er sånn 5 år etter høydepunktet for moten. Hver sin smak, ser ikke ut som de har tenkt å slutte med kraftig DRL helt enda iallefall.
Pjuuok Skrevet 11. mars 2014 Skrevet 11. mars 2014 Kjøp heller LED med motstand til de DRL du allerede har...
Sampson Skrevet 11. mars 2014 Forfatter Skrevet 11. mars 2014 Kjøp heller LED med motstand til de DRL du allerede har... Er meget åpen for forslag, men lys av noe slag skal det nok bli.
Snylter Skrevet 11. mars 2014 Skrevet 11. mars 2014 4x DRL bør du være klar over at ikke er tillatt. Hva? Det har jeg ikke hørt om, er det pga antall LED? Det virker veldig rart da det har blitt helt normalt at fabrikknye biler har DRL både nede og oppe for tiden? Hvilke biler er levert med 4x DRL sier du? De er nok heller levert med park i hovedlys og DRL nede tenker jeg..
Sampson Skrevet 11. mars 2014 Forfatter Skrevet 11. mars 2014 4x DRL bør du være klar over at ikke er tillatt. Hva? Det har jeg ikke hørt om, er det pga antall LED? Det virker veldig rart da det har blitt helt normalt at fabrikknye biler har DRL både nede og oppe for tiden? Hvilke biler er levert med 4x DRL sier du? De er nok heller levert med park i hovedlys og DRL nede tenker jeg.. Synes da jeg ser det ofte, kan hende de jukser med lykteglassene?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå