Gå til innhold

Holder det med 12gb ps3


Erlon

Anbefalte innlegg

Skrevet

Heisann.

Har fått en ps3 12gb. Spørsmålet er om det holder til å spille battelfield 4 online? Med tanke på framtidige oppdateringer? Maps å det hele.

 

Erlon.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Heisann.

Har fått en ps3 12gb. Spørsmålet er om det holder til å spille battelfield 4 online? Med tanke på framtidige oppdateringer? Maps å det hele.

 

Erlon.

12gb er nokk litt lite, men er usikker på om battlefield har noen installering på ps3 siden jeg kjøpte spillet digitalt, viss ikke spillet trenger innstallere noe så tror jeg du er safe, alle oppdateringer + tillegspakker vil jeg tro kommer på mindre enn 12gb

Skrevet

Okei. Takker for svar, Spørs om jeg bare skal åpne den da å prøvd spillet:)

Men i værste fall går det å koble til ekstern hardisk? Har han 500gb liggende eller går det ikke å bruke den til ps3?

Skrevet (endret)

Okei, kunne jeg da tatt den fra min 500 gb maskin som har kræsja?

Du bør alltid kjøpe nye harddisker når du skal sette dem i en konsoll + du må passe på att den ikke er større enn 7mm høy som denne fra komplett:

http://www.komplett.no/wd-mobile-blue-500gb/790636

 

tror bare ps3 super slim har 7mm men kan godt være 9,5 mm passer og men dette bør du sjekke

Endret av Leffi78

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...