Gå til innhold

Kle deg ut slik du selv tror du ser ut 10 år frem i tid.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei, jeg er på jakt etter tips til utkledningsfest, hvor temaet er: Kle deg ut slik du selv tror du ser ut i 2023. Altså, har snakket med ett par kompiser som skal der, og disse kler seg ut som fange og diverse. Så her gjelder det ikke å treffe virkeligheten så mye som mulig, men helst humor. Til tips kan jeg informere at jeg har fagbrev som rørlegger, og nå studerer ingeniør, om noen klarer å tenke ut noe "morsom" rundt dette.

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Trenger vel ikke noe spesialsydd jalla-kostyme for å være Mario. Blå snekkerbukse, rød genser og lue, brune sko, løsbart.

Endret av Isbilen
Skrevet (endret)

Har nå tenkt å kle meg ut som en på trygd (trygdesnylter). Altså se skikelig shabby ut, tenker da på enkle grep som en flekkete helsetrøye og litt diverse. Noen som har ett par gode råd/tips til noe som kan bidra til antrekket. Tenkte også å ordne meg ett par 1.5L øl på plastflasker (murerpils/magnum). Håper på noen flere enkle grep;)

Endret av h1ry

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...