Gå til innhold

Kommentar: ? TA EN U-SVING!


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Å lese kart mens man kjører bil er ikke nødvendigvis en god idé sammenlignet med å bruke GPS, men å kaste et blikk på et oversiktskart før man drar på tur kan hjelpe mye. :)

  • Liker 1
Skrevet

Det aller første jeg gjør med en GPS er å skru av lyden. Da kan man bruke GPSen når man vil og konsentrere seg om veien og skiltene når man må.

Skrevet

Å lese kart mens man kjører bil er ikke nødvendigvis en god idé sammenlignet med å bruke GPS, men å kaste et blikk på et oversiktskart før man drar på tur kan hjelpe mye. :)

 

Ja, pleier selv å gjøre det. Men til tross for GPS sin manglende evne til å ta forandringer uten problemer, så er det enda værre med kart, selv med en kartleser. Man er ute å kjøre med en gang det skjer noe uforutsett. Utenfor byen trenger man ikke GPS selv i fremmede land. Er ihvertfall min erfaring. Det eneste er at det litt mer behaglig, fordi man slipper å følge med på avkjørselsnummer og kilometeranvisninger.

 

AtW

Skrevet

Tom Tom App på iPhone, reddet oss i trondheim da E6 ble lagt om, helt super GPS, gleder meg til testen :)!

Litt usikker på hvor mye som har skjedd med programmet i ettertid, men vi testet TomTom-appen på iPhone i juli i fjor:

http://www.mobilen.n...avigasjon/98017

 

Ble det brukt noen form for holder med GPS støtte (enhancement opplegg)? Jeg bruker det (Tom Tom Car Kit) og det er utrolig raskt!

Skrevet

Etter at jeg fikk Google Navigator (eller hva det nå heter) på droiden har jeg ikke brukt GPS'en i bilen en eneste gang. Navigator er rett og slett mye bedre, og jeg har den jo alltid med meg.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...