hYLeAPe Skrevet 8. juni 2012 Skrevet 8. juni 2012 Hei Enkelt spørsmål; Har dere gode tips til hvor det er mulig å se kampene som sendes på canal 9, men i HD-kvalitet? Sender Svensk TV4 i HD? Ser ikke direktesendt fotball i SD-kvalitet i 2012!, med mindre det ikke finnes alternativer.... Takk for tips!
Prebsor Skrevet 8. juni 2012 Skrevet 8. juni 2012 (endret) Svensk TV4 sender i HD, men vet ikke om det er mulig å få HD-kanalen i Norge... har sendt email og spurt om hvorfor de ikke sender kampene på Canal+ Sport HD i tillegg til Canal 9 Endret 8. juni 2012 av Prebsor 1
B4stian Skrevet 11. juni 2012 Skrevet 11. juni 2012 Du kan få SVT1 HD via kabel-tv eller med en stor nok antenne mot Sverige hvertfall. Dette dekker ikke alle kampene, men tetter noen tomrom hvertfall. Alternativt er en parabolskål mot 28,2 grader øst. Der finner du de to britiske kanalene som sender EM i HD. Alt du trenger da er en stor nok antenne og en FTA-dekoder.
dredg Skrevet 11. juni 2012 Skrevet 11. juni 2012 Utrolig hvor ille det er å se på Canal 9, gjør meg enda gladere over at TV2 har PL rettighetene når man ser slik idioti!
B4stian Skrevet 11. juni 2012 Skrevet 11. juni 2012 Ja, Tjærnås er eneste lyspunkt. Vil tro jeg kun ser studio der i dag og så går over til svensk eller dansk kanal under kampen. Da slipper man kommentatorene og bildekvaliteten er bedre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå