Gå til innhold

10 Facebook-statuser vi hater


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Ugh ja. Er mye derfor jeg bare er innom Facebook noen ganger i uka. Siden alle stakk fra MSN, så bruker jeg FB mest bare til privatmeldinger, fordi jeg vet at de folka i vennelista jeg sender en PM ser dem i det tilfelle og så får jeg forhåpentligvis noe respons.

Endret av Smirnoff
Skrevet

Dette er da egentlig ikke et problem i dag. Du kan enkelt filtrere bort de irriterende menneskene som du ikke bryr deg noe særlig om (men som selvfølgelig hadde blitt veldig fornærmet om du sletta de fra vennelista) :p

  • Liker 1
Gjest Bruker-95147
Skrevet

Og verdien er satt til 600 tunsenmillioner - velkommen til den syke del av tilværelsen ...

Skrevet

11. "Bilde av lavkarbomiddag"

 

"Gleder meg til en ny uke med trening og sunn mat. I dag blir det masse kardio og litt styrketrening!! :D"

 

Hvis man ikke oppdaterer statusen sin når man har vært å trent, har man virkelig trent da?

 

 

Skrevet (endret)

Jeg er 100% enig i denne listen.

 

Jeg bruker i grunn kun facebook til å holde styr på noen av hendelsene som kompisene mine driver med, og slik har jeg tenkt å la det forbli.

Endret av Pseudopod
Skrevet

Irriterende mye av dette ja, men jeg tar ikke Facebook så veldig høytidelig for å være ærlig.

 

Feeden min består uansett mest av nyhetssaker, artige artikler og andre moroting som går rundt på internett uansett. Har ikke så mange slike folk på min venneliste, de fleste holder det verste for seg selv. Likevel har jeg ikke så mye imot sporadiske anektoder fra venner og bekjentes liv.

×
×
  • Opprett ny...