Gå til innhold

Xcomfort - Basic Moder


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har nettop satt opp en dobbel xcomfort bryter mot en CDAU-01/03 (125W) dimmer aktuator, og en CDAU-01/03(250W) dimme aktuator. Har ikke utstyr for å programmere comfort mode, så har kun benyttet basic mode.

 

Jeg klarer ikke å få aktuatorene til å huske siste verdi når jeg slår de av. Er det mulig å få til i basic mode ?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis du ser på medfølgende dokumentasjon til aktuatorer og trykknapp, så tror jeg kun det er de innstillingene du kan gjøre ved håndprogrammering.

 

Har selv programmert flere xComfort-anlegg (både med grensesnitt og uten), og kan ikke huske at det står noe om minnefunksjoner ved håndprogrammering.

Skrevet (endret)

Her er det bare å følge trykk/trykk måten så skal dette ordne seg selv, med mindre du ikke har direktespenning til aktuatoren.

Endret av Steinar86

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...