Gå til innhold

corsair HS1 eller HS1a


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Da er nok HS1 USB den beste ;)

 

Sitter selv med den, fikk den til jul å jeg har aldri vert borti noe bedre :) Spesielt med surrounden ;) Som jeg ikke tror du får med HS1a.

Skrevet

Takk for svar. Etter det jeg har lest så skal vist lydkortet som er på usb headsettet være bedre en lydkortet som er på hovedkortet ? Så uten veldig godt lydkort så låter usb bedre ?

Skrevet

Selv et Xonar DX er en stor forbedring fra integrert på hovedkort med tanke på lydposisjoner og lignende.

 

Testet dette flere ganger på LAN, selv storfavoritten G35 klarer ikke matche Siberia V2 + Xonar DX når det kommer til dette. Men selvfølgelig, det koster ekstra.

Skrevet

Ok, men det koster jo litt da. Er litt usikker nå. Vil lyd-opplevelsen bli mye bedre med et slikt kort ?

Ørene som hører her vet du, noen hører forskjell på anlegg til 500 000 og 550 000, andre hører ikke forskjell på 100kr ørepropper og lydanlegg til 2000 kr ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...