Web King Skrevet 2. januar 2012 Skrevet 2. januar 2012 Hei. Lurer på om det er mulig og koble min playstation 3 til min datakjerm. Hvis det funker så nevn hva jeg skal kjøpe for å kunne gjøre det : ) ?
Strd Skrevet 2. januar 2012 Skrevet 2. januar 2012 Har skjermen din HDCP? Hvis ikke vil du bare få svart skjerm når PS3'en er tilkoblet. Når det gjelder kabel til skjermen, HDMI om den støtter det, eller HDMI-DVI kabel om den bare har DVI inngang.
Web King Skrevet 2. januar 2012 Forfatter Skrevet 2. januar 2012 Har skjermen din HDCP? Hvis ikke vil du bare få svart skjerm når PS3'en er tilkoblet. Når det gjelder kabel til skjermen, HDMI om den støtter det, eller HDMI-DVI kabel om den bare har DVI inngang. Jeg har DVI + HDCP inngang på denne skjermen.
Strd Skrevet 2. januar 2012 Skrevet 2. januar 2012 Har skjermen din HDCP? Hvis ikke vil du bare få svart skjerm når PS3'en er tilkoblet. Når det gjelder kabel til skjermen, HDMI om den støtter det, eller HDMI-DVI kabel om den bare har DVI inngang. Jeg har DVI + HDCP inngang på denne skjermen. Da er det I grunn bare å finne en HDMI kabel og koble til. Siden skjermen din har HDMI inngang er jeg ganske sikker på at den har HDCP, men det kan være greit og dobbelt sjekke dette ved å lese spesifikasjonene.
Web King Skrevet 3. januar 2012 Forfatter Skrevet 3. januar 2012 Skjermen min har ikke HDMI inngang i seg, kunn DVI og HDCP. Så da må jeg kjøpe en HDCP kabel med HDMI inntak til min ps3?
Web King Skrevet 3. januar 2012 Forfatter Skrevet 3. januar 2012 Så en ledning som dette vil kunne passe: Skjermkabel Digital HDMI-DVI
Paisley Skrevet 3. januar 2012 Skrevet 3. januar 2012 Jeg brukte selv et HDMI-DVI adapter for en stund tilbake. Det eneste negative er at en må kjøre lyden seperat
Web King Skrevet 3. januar 2012 Forfatter Skrevet 3. januar 2012 Jeg brukte selv et HDMI-DVI adapter for en stund tilbake. Det eneste negative er at en må kjøre lyden seperat Hva mener du med at man må kjøre lyden seperat?
Tastatur Skrevet 3. januar 2012 Skrevet 3. januar 2012 At skjermen din antageligvis ikke har høytallere.
Web King Skrevet 3. januar 2012 Forfatter Skrevet 3. januar 2012 At skjermen din antageligvis ikke har høytallere. æhh. Noe så latteli Ikke noen andre alternativer?
Paisley Skrevet 3. januar 2012 Skrevet 3. januar 2012 (endret) Jeg brukte selv et HDMI-DVI adapter for en stund tilbake. Det eneste negative er at en må kjøre lyden seperat Hva mener du med at man må kjøre lyden seperat? At kun HDMI overfører bilde og lyd. Tar du et søk på google får du ikke bare opp en rekke lignende tråder på forumet, men et titalls andre som har det samme problemet som deg: Klikk på meg Endret 3. januar 2012 av Krølle
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå