Gå til innhold

Vannblokk til GeForce GTX 570


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Kortet er ikke av referansedesign, men de EK-blokkene du ser på skal passe da disse er laget nettopp for ikke-referanse.

 

Edit: Noen ikke-referanse that is. Enkelte kort finner man kun universalblokker til.

Endret av Komakino
  • Liker 1
Skrevet

Hmm.. det var nytt for meg (er relativ fersk på vannkjøling så..). Hva med det som ligger her?

Du har funnet en som passer der ja :)

Flaks for deg, sjelden andre kort enn referanse-modellene (designed by Nvidia/AMD for maximum noise) passer til fullcover.

 

Om du ønsker å være sikker neste gang du kjøper skjermkort at du får fullcover-blokk kjøper du modellene designet av AMD/Nvidia med klistremerker fra ASUS/MSI/Gigabyte/etc. :)

Skrevet

Puh, godt å høre. Lærer stadig noe nytt :)

Tror du/dere det har noe å si at linken omtaler GS GLH og Phantom versjonen av kortet. "Grunnplattformen" er vel den samme, så vannblokken skal vel passe for det?

Skrevet (endret)

Det eneste Gainward GTX570-kortet med referanse-PCB er såvidt jeg vet det med referansekjøleren. Forskjellen på kortet ditt, GLH, Phantom og Golden Sample er type kjøler og fabrikkoverklokk.

Endret av Komakino
  • Liker 1

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...