Resolver2009 Skrevet 22. november 2011 Skrevet 22. november 2011 (endret) Heisann! Lurte på om noen har anskaffet Saints Row 3? Og lurte på om noen vet litt om coop mulighetene? Har forstått at det er ONLINE coop 2 player? Betyr dette at man kun kan spille over nettet, og ikke på samme maskin/typ splitscreen, offline eller lignende? SR3 ser heeeelt rått ut, og om det er coop er det jo rett og slett drømmespillet. På forhånd takk for svar! Endret 22. november 2011 av Resolver2009
Mr. Pants Skrevet 22. november 2011 Skrevet 22. november 2011 Nå har jeg ikke spilt spillet selv, men jeg tviler på at det har offline co-op. Grunnen er at det rett og slett vil bli en for stor påkjenning for maskinen. Har du mulighet til å spille det online så er det absolutt verdt det. Saints Row 2 sin co-op var herlig.
Resolver2009 Skrevet 23. november 2011 Forfatter Skrevet 23. november 2011 Ok, takk for svar Leflus :-) står at det er system link hva innebærer det? må man ha to ganger xbox og to tver for å spille?
Resolver2009 Skrevet 25. november 2011 Forfatter Skrevet 25. november 2011 Takk for svar. Har prøvd å forstå om man ha 2x utgaver av spillet også? Eller holder det med 1x disk?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå