XPUserz Skrevet 11. august 2003 Skrevet 11. august 2003 Hei! Hva tror dere om PHP tutorialen min ?? Er noe småtteri enda, men... http://medlem.jubii.dk/dbasellus/ PHP Tutorial.pdf
Dahl Skrevet 11. august 2003 Skrevet 11. august 2003 jeg synes det var en parse error i den... Ja, det synes jeg også! Parse error: parse error in /data/members/free/tripod/dk/d/b/a/dbasellus/htdocs/PHP & MySQL Tutorial.php on line 203
XPUserz Skrevet 11. august 2003 Forfatter Skrevet 11. august 2003 Hehe.. det la jeg søren ikke merke til, må se å få i meg mer kaffe om dagene NÅ virker den! http://medlem.jubii.dk/dbasellus/PHP_MySQL_No.pdf Problemet var at jeg renama den til .php på serveren i stedet for .pdf.. smart trekk får en si
abcd423417984 Skrevet 11. august 2003 Skrevet 11. august 2003 den var veldig fin den keep up the good work
Blib Skrevet 11. august 2003 Skrevet 11. august 2003 Noen mulighet for at den ikke kan være .pdf? Ikke alle som gidder laste ned Acrobat eller hva det enn nå er.
XPUserz Skrevet 15. august 2003 Forfatter Skrevet 15. august 2003 Nope, har den bare som PDF. Tror ikke jeg gidder lage en webside med det. Har du ikke Acrobat?
Blib Skrevet 15. august 2003 Skrevet 15. august 2003 Nope, har den bare som PDF. Tror ikke jeg gidder lage en webside med det. Har du ikke Acrobat? Liten plass og treg maskin. Har bedre ting å bruke PCen til. Dette er første gang jeg har kommet borti et PDF-dokument som jeg har villet åpne siden jeg begynte med PCen
Hero Skrevet 18. august 2003 Skrevet 18. august 2003 DØDS BRA at noen gidder å gjøre dette! Keep up the good work!
EC Skrevet 20. august 2003 Skrevet 20. august 2003 Godt initiativ - men validerbar HTML har du ikke fått med deg. Sikter til "bgcolor". Sånt bruker man stylesheets til.
XPUserz Skrevet 27. august 2003 Forfatter Skrevet 27. august 2003 Linken funker ikke, dessverre. Vet, fikk e-post fra Tripod med meldingen: "Misbruk av Tjenesten", de siterte med at jeg brukte kontoen til oppbevaring av filer og den hadde hatt en "økende trafkk som var til belastning for andre brukere". Så kontoen er stengt! Men gråt ingen tårer, skal se om jeg finner noe annet. Likte egentlig Tripod, de gir 50MB med webplass/MySQL database. Men er svært aggressive og stadig på jakt etter "oss" som trenger et sted å poste filer..
moesen Skrevet 28. august 2003 Skrevet 28. august 2003 Få opp en ny en da. Vil gjerne lære meg php...
BlueEAGLE Skrevet 3. september 2003 Skrevet 3. september 2003 Har du ikke Acrobat? Har ikke windows en gang. Kan vise frem pdf-er men får bare 404 på linken. Hvis du trenger plass til å legge opp en fil så kan vi sikkert ordne noe. Bare send meg en mail.
abcd423417984 Skrevet 3. september 2003 Skrevet 3. september 2003 Hvis målet er å gjøre den tilgjengelig på internett kan også jeg hjelpe deg med dette.
BlueEAGLE Skrevet 3. september 2003 Skrevet 3. september 2003 Jeg kan sette opp en løsning hvor du kan logge på med passord og laste opp en ny versjon om det skulle være ønskelig.
XPUserz Skrevet 8. september 2003 Forfatter Skrevet 8. september 2003 Hvis målet er å gjøre den tilgjengelig på internett kan også jeg hjelpe deg med dette. Har en konto på Start.no, skal se om jeg får lastet den opp i morgen. Det er jo bare å spre på internett, jeg bryr meg ikke om det. Tipper det skal virke på http://home.no.net/ncomsoft/php_tutorial.pdf
BustaH Skrevet 17. september 2003 Skrevet 17. september 2003 Heisann.. Lasta ned den PHP Tutorial.pdf fila , og når jeg prøver å åpne den får jeg " There was an error opening this document, Thi wiever cannot decrypt this document " Noen som har peil på hva som kan være feil da? Jeg har forresten AR 4.0 0318
bergetun Skrevet 20. september 2003 Skrevet 20. september 2003 Hei!Hva tror dere om PHP tutorialen min ?? Er noe småtteri enda, men... http://medlem.jubii.dk/dbasellus/ PHP Tutorial.pdf Synes den var veldig bra jeg .. Jeg brukte den i dag naar jeg laget min foerste gjestebok med php og mysql .. Jeg hadde veldig lite erfaring med PHP.. Keep up the good work.. Her er gjesteboken jeg laget : http://linuxkongen.net/guestbook/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå