beverboat Skrevet 20. mai 2011 Skrevet 20. mai 2011 Hei! Har tenkt å sykle fra Bergen til Gjøvik i sommer. Har tenkt å sykle strekningen på racersykkel og lurer derfor på hvilken rute som er best å velge. Siden jeg har racersykkel kan jeg avhengig av å sykle på asfalt hele veien. Har tenkt å sykle hele strekningen i én etappe med korte stopp for påfylling av mat osv. Derfor er det best om strekningen også blir som kort som mulig. Ekstra tips til turen tar jeg til meg:) Takker for svar!
beverboat Skrevet 20. mai 2011 Forfatter Skrevet 20. mai 2011 http://kart.gulesider.no/veibeskrivelse/ Greit å slippe de lengste tunnelene som ikke tas hensyn til på http://kart.gulesider.no/veibeskrivelse/
The Crusher Skrevet 20. mai 2011 Skrevet 20. mai 2011 Om du skal sykle lenger enn til gjøvik, f.eks til toten for å se litt på landskapet, så vær forsiktig på veiene. Dårlig veistandar der, mye hull i veiene og slikt. Men i gjøvik er det helt greit. Bare litt info slik at du ikke ødelegger sykkelen din Har ingen ruter til deg desverre.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå