Gå til innhold

Test: HTC Incredible S


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Flere som undrer hvorfor man skal velge denne fremfor LG sin Optimus 2x? Som til og med er billigere. Denne er jo forbigått allerede ved lansering.

Skrevet (endret)

Slik jeg har forstått det, er dette rett og slett en Desire HD, bare med litt endret utseende og 4" skjerm (HD har 4.3"). Samme innmat og samme versjon av Android (2.2) og Sense. Incredible S har i tillegg frontkamera for videosamtale og noe bedre batteritid.

 

http://recombu.com/n...-hd_M13560.html

 

Edit: Nyeste og råeste fra HTC er Sensation, som bl.a. har tokjernet prosessor og dermed går rett i strupen på LGs Optimus 2X. I følge denne sammenligningen, har Sensation noe raskere prosessor og mer internminne (RAM).

Endret av Pey'J
Skrevet (endret)

Denne vil kun være et godt valg for de som syntes skjermen på desire hd er for stor. Men da er også feks lgen som er nevnt et godt valg.

Endret av M@R7!N
Skrevet

Hovedkritikken fra amobil-testen mot mobilen er at den ikke kommer med Android 2.3 ut av esken. Men dette får den som oppgradering innen utgangen av juni, så da er jo det poenget helt borte.

 

At den ikke har tokjerneprosessor kunne ha vært en ulempe, men så lenge man ikke får full utnyttelse av slike prosessorer holder Incredible mål lenge ennå.

 

Har selv nettopp kjøpt denne, bl.a. fordi den har akkurat optimal skjermstørrelse, mellom Desire med 3,7 tommer og Desire HD med 4,3 tommer som jeg synes er akkurat litt for stort for lomma.

 

Incredible S har god formfaktor og gripevennlig bakside, ligger veldig godt i hånda. Og som testen sier, telefonen er god på det meste, har alt du trenger og er kjapp i responsen. En meget bra telefon som trygt kan anbefales! :thumbup:

  • Liker 1
Skrevet

^ Enig! ^

 

For meg er i alle fall 4" 'sweetspot' når det kommer til (skjerm)størrelse. Selv har jeg Desire HD, men før denne hadde jeg Galaxy S. Syns at 4.3" er litt i største laget og skulle heller ønske at Incredible S kom først av de to smile.gif

 

Men det drøyer med oppdatering(er) fra HTC, kommer i det hele tatt Android 2.3? Ikke at jeg tror det gjør telefonen noe merkbart bedre (eller annerledes) for den saks skyld laugh.gif

Skrevet

Har Desire HD selv. Skjønner ikke at folk syns det blir for stort i lomma, eller er det meg som har for store lommer? Jeg tror ikke jeg kommer til å bytte ut 4,3" mobiler med det første etter jeg fikk meg 4,3" skjerm. DRITDIGG!

×
×
  • Opprett ny...