learntofly Skrevet 31. januar 2011 Skrevet 31. januar 2011 4 tommer passer meg fint. Har i dag vanlig Desire, og den synes jeg har fin størrelse. DHD blir litt for stor for mine lommer, så 3,7 - 4,0 burde være ideelt (kommer selvsagt også an på ramma rundt).
el_cash Skrevet 31. januar 2011 Skrevet 31. januar 2011 Skulle gjerne visst ett og annet om specs på den mobilen... Mon tro om det er en versjon med LTE?
vesleengen Skrevet 31. januar 2011 Skrevet 31. januar 2011 Så lenge den ikke får den teite optiske styrepinnen så er jeg fornøyd. Makan til dårlig utnyttelse av størrelse/skjermplass har jeg ikke sett på lenge.
krizp0 Skrevet 31. januar 2011 Skrevet 31. januar 2011 Ifølge ryktene skal dette nye flaggskipet fra HTC bli kalt HTC Saga. Artikkelen finner dere her. Dette blir nok min neste mobil
genser Skrevet 31. januar 2011 Skrevet 31. januar 2011 Bilder av de fleste nye HTCene på vei: http://www.gsmarena.com/six_htc_smartphones_and_a_tablet_leak_geeks_leap_with_excitement-news-2244.php Skal sies at har du sett ett bilde har du så og si sett alle. Prikk like alle sammen.
Feh Skrevet 31. januar 2011 Skrevet 31. januar 2011 I likhet med flaggskipet Desire HD har den ikke optisk sensor, styreplate eller styrekule, men fire touchknapper, slik HTC har hatt på alle sine siste Android-modeller. Og slik håper vi at de fortsetter! Den optiske sensoren er bare i veien og jeg har, ikke ved en eneste anledning, brukt den som er på min Legend.
IskaldCola Skrevet 31. januar 2011 Skrevet 31. januar 2011 Og slik håper vi at de fortsetter! Den optiske sensoren er bare i veien og jeg har, ikke ved en eneste anledning, brukt den som er på min Legend. Jeg synes den er ganske fin jeg. Bruker den ofte til å flytte markøren i tekst og føler det er mer nøyaktig enn å trykke på skjermen. Desire btw.
Geir68 Skrevet 31. januar 2011 Skrevet 31. januar 2011 Jeg bruker den optiske sensoren mye på min Desire og kommer til å savne den på min neste telefon. Nå som jeg bruker en Gingerbread ROM, er den egentlig ikke nødvendig da Gingerbread har fått et "håntak" for å flytte cursor. Men jeg kommer til å savne sensoren til teksteditering og navigere små linker på websider. HTC sparte vel 3 kroner pr telefon på å fjerne denne...
Anbefalte innlegg