Gå til innhold

En torgselger viser knutneven sin mot meg, og for 2 år siden så viste han en kniv mot meg


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

hei vi er torgselger med et hopeslott jeg er 14 år gammel også driver en gammel fyr som er også torgselger han har plaget meg helt siden jeg var 8 år gammel, for 2 år siden så fik jeg nok og henta (i selvforsvar vis han gjør noe) en pine for at han viser knutneven sin hele tiden men da viste han en kniv mot meg (ja jeg anser dette som drapstrusel)

han er god med foreldrene mine men jeg han viser knutneven og alt, jeg fortalt dette till foreldrene mine men det gjør ikke noe med det, hva skal jeg gjøre når han viser knutneven sin mot meg igjen?

Endret av Man of war 1945
  • Liker 4
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Du går.

skal jeg gå når han provoserer?

Ja. Du vet, putt en fot foran den andre, legg vekten på den, løft den andre og før frem forbi den første. Gjenta denne prosessen til du ikke lenger opplever noe ubehag fra personen.
  • Liker 4
Skrevet

Du går.

skal jeg gå når han provoserer?

Ja. Du vet, putt en fot foran den andre, legg vekten på den, løft den andre og før frem forbi den første. Gjenta denne prosessen til du ikke lenger opplever noe ubehag fra personen.

heregud jeg veit jo osen jeg går. Men burde jeg ikke anmelde han till polti?

  • Liker 1
Gjest medlem-1432
Skrevet

Spør han hvorfor han viser knyttneven mot deg.

Skrevet

Det hjelper ikke og be han om og slutte 4 dager senere så begyner han igjen!.

 

Gypsy: jeg har spurt hvorfor men da har jeg ikke fåt noe svar tilbake!

Gjest Slettet+981287349
Skrevet

Vis knyttneven tilbake.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...