TraktorBolla Skrevet 19. mai 2010 Skrevet 19. mai 2010 Har en jolle med en 25 HK tohatsu motor. Det er strømutttak på motoren, men den er ikke koblet til noe batteri. Hva trenger jeg, og hvordan går jeg fram for å få et batteri i båten som lades når motoren går? Kom gjerne med bilder og linker til det som trengs!
Itek Skrevet 20. mai 2010 Skrevet 20. mai 2010 - betyr dette at du vil ha el-start, anlegg e.l? - ellers hadde jeg en jolle med 15 hk på, og siden jeg kun hadde lys, koblet jeg det rett inn på motor uten noe batteri eller lader imellom..
TraktorBolla Skrevet 20. mai 2010 Forfatter Skrevet 20. mai 2010 Ja dette er pga el.start osv. Har allerede koblet til lanterne i strømuttaket, men vil ha strøm på et batteri til elstart og anlegg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå