Litago50 Skrevet 16. april 2010 Skrevet 16. april 2010 Jeg instalerte nytt os på laptopen min og bare lasta ned en random windows xp. Og selvførgelig så er det noen som har kødda med versonen og sletta alle drivere. jeg har ikke usb, cd/dvd-rom eller internett så jeg kommer ikke lengere etter å ha instalert det. Har noen et tips på hvordan jeg kan få drivere? jeg er helt stuck
Märtha og Durex Skrevet 16. april 2010 Skrevet 16. april 2010 En "random Windows XP" er ikke enkelt å hjelpe deg med. Kjøp en lovlig versjon.
B4stian Skrevet 17. april 2010 Skrevet 17. april 2010 Denne tråden spør om hjelp for å fikse en piratversjon av Windows og det bryter med retningslinjene våres, derfor stenges denne.
Anbefalte innlegg