Gå til innhold

Hvorfor ikke "vitenskap"-kategori?


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei,

 

Det er flerfoldige forskjellige kategorier å lese om og kose seg med her i forumet, men det er ingen om vitenskap. Jeg savner et sted hvor jeg kan diskutere realfag, forskning, og generelt alle interessante grener innenfor vitenskapen. Har dette vært tenkt på før, og i så fall, hvorfor ble det ikke noe av? Og hvis ikke, kanskje noe å tenke på?

Endret av Hawtz
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Som Senzation sier det, kunne jeg ønske at det ble mer spesialisert med underkategorier. Vitenskap og teknologi er et breeeedt fagfelt, og jeg ville likt å sett mer spesialisering.

Skrevet

Grunnen til at de ikke har gjort det sånn er kanskje fordi det virker som det er ganske lite aktivitet i den kategorien.. Hadde det blitt spredt mellom 4-5-6 underkategorier hadde det kanskje blitt enda mindre.

Skrevet

Grunnen til at de ikke har gjort det sånn er kanskje fordi det virker som det er ganske lite aktivitet i den kategorien.. Hadde det blitt spredt mellom 4-5-6 underkategorier hadde det kanskje blitt enda mindre.

 

Og igjen kan det vere at den minimale aktiviteten er grunnet mangel av subkategorier? Ikkje veit eg, det burde settes opp subkategorier ei stund, og om det ikkje skulle bli brukt, kan dei heller fjernes igjen.

 

Tenker eg.. :)

Skrevet

Praksis er er at kategorier utvides etter behov. Denne har rett og slett ikke hatt aktiviteten som kreves for å forsvare underkategorier såvidt meg bekjent.

 

De som sitter på tallene kan sikkert bekrefte/avkrefte dette :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...