Gå til innhold

BF:1942 Reg-Problem


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei alle sammen..

 

Jeg har uninstalert Battlefield 1942 manuelt fordi jeg hadde flytta rundt på folderen osv. men når jeg skal uninstaller for å installere spillet på nytt får jeg ikke uninstalert. Hvordan kan jeg på noen måte fjerna reg fila så jeg kan installere på nytt? :shrug:

 

Takker for Event. svar

Videoannonse
Annonse
Skrevet
RegCleaner bør fikse foreldreløse registernøkler og sånt.http://www.webmasterfree.com/regcleaner.html

 

Vel, Programmet var bra det, men hjalp ikke meg. Når jeg prøver å uninst. så kommer denne beskjeden;

 

Setup is not complete. If you quit the program now, the components you requested to add/remove will not be installed/uninstalled.

 

You may run the setup program at a later time to complete the operations.

 

Are you sure you want to quit the setup?

 

:shrug: Så problemet ligger vel i at jeg ikke får uninstallert programmet, enda det ikke finns spor etter det på maskinen. :shrug:

 

Edit: Ok, Drit i det der som står over. Jeg fikk det til å funke nå 8) 1337 Program :D

Skrevet

eller så kan du jo finne noe i regedt32 (kjør det fra startmenyen), men det er vel lettere å bruke regcleaner, ja...

 

ville for øvrig anbefale deg å endre topicen litt...

Skrevet

Nytt Problem.

 

Jeg og en kompis prøver å spille Desert Combar 0.35, men når en av oss prøver å joine en server så får vi

Data differs from server
noe som betyr at dataene ikke er lik, men alt er 100% likt :shrug:
Skrevet

Hvis noen av dere kjører en no-cd crack så kan den meldingen komme. Kommer noen ganger hos meg, noen ganger ikke.

BF er utrolig kresen og absolutt alt må være orginalt for at alt skal fungere helt uten problemer. Og det skal det jo være også :wink:

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...