Xp3ri3nZ Skrevet 16. desember 2009 Skrevet 16. desember 2009 Hei har begynnt å spille bayonetta! Syns det er sykt rått, men fårstår ikke så mye av alle disse tingene du finne osv. Fatter 0 av historien så eg lurte på om det var noen her som har satt seg skikkelig inn i spillet og kan gi meg noen tips?
husgutt Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 (endret) Du får kanskje vente på svar til oss lovlydige får muligheten til å faktisk kjøpe spillet. Du vet kanskje ikke at det ikke har kommet ut enda? Bortsett fra diverse torrentsider da... Endret 17. desember 2009 av husgutt
Zuccarello Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 Begynner å skjønne hvorfor så mange 360 eiere er negative til Games on Demand tjenesten på Live f.eks nå. Virker som 360 spill salg i det hele tatt ikke er all verden i Norge. Sist jeg var på Lefdal så hadde de kuttet ned 360 seksjonen fra en vegg til bare en halv sammen med PC. Alle andre plattformer hadde en hel vegg. PS3 og Wii sto også prominent framme i enorme stabler mens en liten 360 stabel sto nesten bortgjemt i et hjørne. Men sånn blir det jo, butikkene vil jo helst selge de maskinene som folk faktisk kjøper spill til.
Dzeko Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 Begynner å skjønne hvorfor så mange 360 eiere er negative til Games on Demand tjenesten på Live f.eks nå. Virker som 360 spill salg i det hele tatt ikke er all verden i Norge. Sist jeg var på Lefdal så hadde de kuttet ned 360 seksjonen fra en vegg til bare en halv sammen med PC. Alle andre plattformer hadde en hel vegg. PS3 og Wii sto også prominent framme i enorme stabler mens en liten 360 stabel sto nesten bortgjemt i et hjørne. Men sånn blir det jo, butikkene vil jo helst selge de maskinene som folk faktisk kjøper spill til. LOL, er det mulig
Jext Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 Begynner å skjønne hvorfor så mange 360 eiere er negative til Games on Demand tjenesten på Live f.eks nå. Virker som 360 spill salg i det hele tatt ikke er all verden i Norge. Sist jeg var på Lefdal så hadde de kuttet ned 360 seksjonen fra en vegg til bare en halv sammen med PC. Alle andre plattformer hadde en hel vegg. PS3 og Wii sto også prominent framme i enorme stabler mens en liten 360 stabel sto nesten bortgjemt i et hjørne. Men sånn blir det jo, butikkene vil jo helst selge de maskinene som folk faktisk kjøper spill til. Tidenes off-topic? Uansett, i alle butikkene jeg handler i er 360-delen den største uten tvil så vet ikke hvor du befinner deg. Jeg har aldri hørt om noen som er negative til elektronisk kjøp av spill, selv om det er mange som foretrekker å ha spillet i hardcover for å eventuelt bytte de inn senere. Sånn som det er nå så kommer jo gjerne spill først i butikkhyllene, så på games on demand en stund etterpå så er vel egentlig ikke noe problem for de negative heller.
Zuccarello Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 Jeg tenkte jo på at folk heller skaffer seg spillene uten å betale... Som strådstarter må ha gjort. Lefdal Oslo.
HerrGhost Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 Trådstarter hadde jo ikke tålmodihet på et annet forum når han skulle vente på at demoen kom ut.
Jext Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 Saken er vel heller at trådstarter er en skitten pirat.
Verbal Hologram Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 Saken er vel heller at trådstarter er en skitten pirat. Not your business!
husgutt Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 Klart det er.. Piratvirksomhet påvirker oss lovlydige med henhold til utvalg og priser... Hater gratispassasjerer. I spillverdenen og livet ellers..
Xp3ri3nZ Skrevet 17. desember 2009 Forfatter Skrevet 17. desember 2009 Okay gir opp, sko nesten tru at dere jobba på spillbutikker hele gjengen! Men at eg er en skiten pirat NEI! Fy. Eg har 2 xboxer 1 som er moddet og en som ikke er moddet! Og en PS3 Eg kjøper spill og! Får eg vill jo ha mulighet å spille over live med archivments og med venner! får den ene xboxen min er jo bannet pga mod Beklager visst dette irittere enkelte men eg falt for fristelsen ja! Å det tror eg dere fårstår innerst inne i hjerte. Å ja eg er utålmodig og klarte ikke vente til spillet kom i butikkene! Men hvorfor har det ikke komt i butikken?? Eg har hatt spillet nå i en uke! Og ja det er europeisk pal utgaven! Noen som vett når det har realse dato? Eg fant det ikke på spillverket sinne relase side heller.
Xp3ri3nZ Skrevet 17. desember 2009 Forfatter Skrevet 17. desember 2009 Platekompaniet sier 29 Januar. Arhh Må eg venta en måned før eg i det heila tatt diskutere dette spillet med nogen uten at dei skjelle meg ut å ska drepa meg hehe. Lure på om eg ska læra meg litt japansk så kan eg diskutera med dei får det kom jo ut der i oktober !
Xp3ri3nZ Skrevet 17. desember 2009 Forfatter Skrevet 17. desember 2009 Dette spillet var heilt fantastisk anbefale folk å kjøpe det nå det kommer ut! Eg har aldri spillt et spill med så mangen vannvitg bra triks det er sikkert over 200 hver gang eg spiller så kommer eg over noen nye triks! Dette blir garantert en 10\10 fra min side
vikingkylling Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 Å ja eg er utålmodig og klarte ikke vente til spillet kom i butikkene! Men hvorfor har det ikke komt i butikken?? Eg har hatt spillet nå i en uke! Og ja det er europeisk pal utgaven! Jeg har så mye annet å drive med at jeg driter i når spill kommer. Det er bedre å la dem finpusse det en stund i stedet for å hive det ut døren så snart som mulig for å tjene litt raske penger. Vi har altfor mange eksempler på slikt tull. Grunnen til hvorfor det ikke kommer før i januar er ganske mange. Folkene som lager det vil vel også ha juleferie? De trenger å finpusse på det, og kopier skal trykkes opp. Det skal sendes til leverandørene, og de igjen sender det til butikkene. Butikkene igjen må bestemme hvor mye de skal ta for det, hvor mange kopier de skal ha og så videre. Noen vil ha kampanjer, og så videre. En måned går svært fort, spesielt i juletiden.
Allt í lagi Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 Dette spillet var heilt fantastisk anbefale folk å kjøpe det nå det kommer ut! Eg har aldri spillt et spill med så mangen vannvitg bra triks det er sikkert over 200 hver gang eg spiller så kommer eg over noen nye triks! Dette blir garantert en 10\10 fra min side Skal tro Platinum Games blir glad for den toppkarakteren. Spesielt når du ikke har betalt for spillet.
Transponder79 Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 Skal tro Platinum Games blir glad for den toppkarakteren. Spesielt når du ikke har betalt for spillet. Jepp, folk som elsker et spill men ikke gidder å betale for det står som kjent høyt i kurs hos dem som prøver å leve av å lage spill.
Mechablast Skrevet 17. desember 2009 Skrevet 17. desember 2009 Klart det er.. Piratvirksomhet påvirker oss lovlydige med henhold til utvalg og priser... Hater gratispassasjerer. I spillverdenen og livet ellers.. Litt offtopic kansje. Jeg har absolutt ingen tro på at spill hadde blitt billigere uansett, med eller uten denne virksomheten.
Zuccarello Skrevet 18. desember 2009 Skrevet 18. desember 2009 Klart det er.. Piratvirksomhet påvirker oss lovlydige med henhold til utvalg og priser... Hater gratispassasjerer. I spillverdenen og livet ellers.. Litt offtopic kansje. Jeg har absolutt ingen tro på at spill hadde blitt billigere uansett, med eller uten denne virksomheten. Nei men det hadde kanskje betydd at butikker ville hatt større utvalg enn 10-20 360 spill som på Lefdal sist.
Verbal Hologram Skrevet 18. desember 2009 Skrevet 18. desember 2009 Hva er grunnen til at pc spill er billigere?
Anbefalte innlegg