Gå til innhold

Ønsker kritikk av russekortdesign


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Designet på nummer en var grei, men teksten på den ga meg lyst til å dunke hodet i veggen. Men du er jo russ, kan man forvente noe annet?

Skrevet

HEHE, jeg prøver å skille mitt ut. Nesten alle som lager russekort drar inn på russekort motto knappen og henter ferdigutfylte mottoer, Eks: drikkereglene står ikke der, de hentet jeg fra et kort jeg kjøpte i Engladn.

 

HEHE, siden dere er eksperter og tydeligvis har doktorgrad i russekort, hva foreslår dere da? HEHE

Skrevet (endret)

Nå gikk min respekt for deg fra ca. 0 til trolling. har en tennåring så lite å gjøre så kan du gå å springe en tur på mix og kjøp deg en cola, lete etter noe billig herk porno og runke med en støvsuger. ha en fortsatt trivelig kveld

 

Edit; håper du er glad nå, nå har jeg sunket til ditt nivå..

Endret av ole_marius
Skrevet

^

Kan ikke se at folk gidder å hjelpe deg om du oppfører deg slik. Seriøst, her sitter du og spør om hjelp til å komme på ett teit motto eller sitat, også klikker du helt i vinkel bare en fyr kommer med en liten spøk.

 

Russ er bare teit btw, nothing personal, bare generelt.

Skrevet

Jeg kan ikke noe for at jeg svarer slik, min personlighet tilsier at om noen er frekkr mot meg er jeg dog frekk tilbake. Vet ikke med deg men dataskjermen hadde ikke noe ironisk innlegg, han er frekk orker ikke å komme med noe saklig og svarer uakseptabelt som jeg også gjorde.

 

Selve hensikten med en slik tråd var å komme fram med det beste russekortet som skiller seg ut blant massen, jeg var ikke ute etter sarkastiske innlegg der russetiden er pyton. Vet ikke med deg med jeg gleder meg til å bli russ.

 

Verken russeservice hadde en ordentlig tråd som dette, og heller ikke diskusjon, derfor så blind og tiltroende hadde jeg håpet på hjelp. så feil kan jeg ta :glare:

Skrevet
HEHE, jeg prøver å skille mitt ut. Nesten alle som lager russekort drar inn på russekort motto knappen og henter ferdigutfylte mottoer, Eks: drikkereglene står ikke der, de hentet jeg fra et kort jeg kjøpte i Engladn.

 

HEHE, siden dere er eksperter og tydeligvis har doktorgrad i russekort, hva foreslår dere da? HEHE

Vi har ikke doktorgrad i russekort, men vi har åpenbart en større evne enn deg til å vurdere når noe er teit. Tråden heter jo "Ønsker kritikk av russekortdesign".

 

Om du ønsker et russekort som skiller deg ut er det en god idé å faktisk finne på noe selv.

Skrevet

Vi lar personangrepene ligge heretter. Innlegg er rapportert, men ikke slettet per nå. Vær saklig og høflig når du argumenterer for noe. Dette gjør at andre oppfatter deg mer seriøst.

 

Reaksjoner på moderering går som alltid via "Personlig Melding".

 

:)

Skrevet

Siden det er stårre interesse å kritisere meg enn å å komme med saklige svar og innlegg både fra meg og fra andre her så har jeg rapportert denne tråden for stenging :roll:

Skrevet

Kort nr 2 var forferdelig. Bakgrunnen var rett og slett harry, og passer ikke inn i et slikt design i det heletatt. Typografien og fontvalget var grusom. Med andre ord, det første var best.

 

Mine tips er:

-finn et morsomt sitat på norsk i stedet, som ikke er brukt tusen ganger før. Utrolig mange tar bare et "kult" sitat på engelsk og smekker det på. Gå bort fra slike "smart ass"-sitater som omhandler alkohol og sex. Det er ufattelig oppbrukt, og gjør et russekort så lite interessant som man får det.

-vær litt mer kreativ når det kommer til bosted og telefon. Jeg vet ikke om du faktisk er klar over dette, men det er fullt mulig å fjerne bosted og tlf helt, og heller ha noe annet av tekst der. Bruk det til noe som gir, eller gi faen i å bruke det.

Skrevet

Eneste som er surt med bakgrunnen i V2 er at jeg kan ikke få den bakgrunnen pluss taggeskriften...

 

Når vi russer skal designe russekort så har vi 3 måter å gjøre dette på

 

1) Originale russekort

2) standar russekort (to valg angående bakgrunn, helt rød eller stripet med russ 2010 tagget skrift)

3) egendesignet russekort (for selv velge hvordan bakgrunnen skal være, men for ikke russ 2010 taggeskriften)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...