tormoddf Skrevet 15. juli 2009 Skrevet 15. juli 2009 Det årlige Fifa-slippet skjer 2. oktober. Les mer
HCG Skrevet 15. juli 2009 Skrevet 15. juli 2009 Skal kjøpes, men ikke på release. Sparer til ny PC og MW2 PE.
Markus1802 Skrevet 15. juli 2009 Skrevet 15. juli 2009 Kommer alt for mange gode spill denne høsten også.. så bli vell heller Uncharted 2, Modern Warfare 2 og Assassins's Creed 2 først
Solsviken Skrevet 15. juli 2009 Skrevet 15. juli 2009 Vel nå kan du jo kjøpe Fifa 10 og ha vel 1 mnd spilling før noen av de andre, spillene du har ramset opp kommer ut. Eneste er uncharted 2 som ikke er bekreftet enda om jeg ikke tar helt feil.
Kriss^ Skrevet 15. juli 2009 Skrevet 15. juli 2009 Dette spillet skal jeg ha! Så utrolig mange gode spill som kommer utpå høsten!
Gjest Slettet-EIV2CS Skrevet 16. juli 2009 Skrevet 16. juli 2009 Nesten så jeg gleder meg til sommeren er over.
razzle Skrevet 17. juli 2009 Skrevet 17. juli 2009 En forbedring jeg gjerne skulle sett fra FIFA09 er muligheten til å kunne kvalifisere seg med et hvilket som helst lag til Europa-turneringer. I FIFA09 må laget ha posisjonert seg slik forrige sesong i virkeligheten at de ble kvalifisert, og hvis de ikke gjorde det er det umulig å komme seg dit selv om man vinner hjemlig serie og cup mange år på rad på spillet. Skuffelsen min ble stor da jeg kjøpte FIFA09 og så at "Troillan" ikke kunne spille i MLT eller EPT uansett hvor mye jeg vant, pga et uheldig resultat i serien året før. En annen ting er at de burde utvidet til å ta med blant annet Russland, ganske utrolig når du ikke klarer å finne en stjernespiller som f.eks Andrei Arshavin pga at han spilte på Zenit St. Petersburg når spillet ble laget. Dette til tross for at han ble berømt i EM 2008. Det burde også vært mulig å laste ned spilleroppdateringer innimellom slik at man kunne få med nyoppdagede talenter også etter at spillet er sluppet.
Gjest Slettet-EIV2CS Skrevet 17. juli 2009 Skrevet 17. juli 2009 Er ikke Champions League fordi FIFA ikke har rettighetene til det.
Niram Skrevet 19. juli 2009 Skrevet 19. juli 2009 Utrolig kjipt at det ikke er CL, men det får bare gå.. Spillet kjøpes på release uansett! Fifa 09 er det spillet jeg har brukt desidert mest tid på det siste året.
RamGuy Skrevet 23. juli 2009 Skrevet 23. juli 2009 (endret) Er det noe jeg håper at blir forbedret så er det ALT som har med innlegg å gjøre, jeg og kompisen min kan kombinere fint, legge ut på kanten, kjøre tvers over, vende spillet, you name it.. Men hva hjelper vell det når innleggene kommer på helt ulogiske steder i feltet, da gjerne langt bak hvor spillerne i 9 / 10 tilfeller skal absolutt nikke den mot mål som i 99% av tilfellene blir keepermat? Det er vell for mye å håpe på at det skal bli en skikkelig editor modus på Xbox360 / PlayStation3 utgaven? Tiden hvor du kunne endre, redigere, opprette og fikse slik som du selv ønsker er tydeligvis forbi på konsoll? Savner også muligheten for å spille flere på samme maskin online? Hvorfor kan ikke to kompiser, eller en liten vennegjeng sitte sammen og spille mot andre online? Endret 23. juli 2009 av RamGuy
Anbefalte innlegg