Gå til innhold

Test av Genexxa GX1000


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ett sett med Genexxa SX1000 (nesten samme som GX1000 men uten bass rør). Og jeg er ikke noe serlig imponert over lyden i disse. Har også hørt på GX1000 og de er ikke noe bedre. Vet av 2stk som har hatt GX1000 og de var ikke noe fornøyd med lyden i de. Så jeg synse dere burde kjøpe noe annet.

Skrevet

Er ikkje så veldig kresen når det gjeld lydkvalitet...

Høyrer på trance så det hadde vore greit med skikkelig trykk... veit du noko om det er det?

Skrevet

Jeg synes ikke det er noe serlig mye trykk i de. Men du må høre på de selv så du får laget deg din egen mening. Jeg har til dags dato ikke hørt noen som har sagt noe posetivt om Genexxa.

Skrevet

Jeg har til dags dato ikke hørt noen som har sagt noe posetivt om Genexxa.

 

Det har jeg, men utfra hvem som sa, det, kan jeg vel slutte meg til deg. Genexxa er ikke lyd! Det er bråk! Fysjameg! Nå er jeg litt audiofil også da, men likevel... Genexxa har jeg lite til overs for. Virkelig jalla (jalla jalla? Svenske greier detta =)

 

bfisk

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...