Gå til innhold
Spørsmål om helse? Still spørsmål anonymt her ×
Husk at de som svarer ikke nødvendigvis er helsefaglig personell. Ta kontakt med fastlege ved bekymringer!

Hvit sekret/puss/veske fra penis !


Gjest Penisenmin

Anbefalte innlegg

Gjest Penisenmin
Skrevet

Nei, det er ikke snakk om sperm (tror jeg).

 

Har seg sånn att jeg de siste par dagene har merket at det kommer hvit/gjennomsiktig seig veske fra penis, nokså likt sperm, men tror ikke det er det, det er.

 

Det er ikke mye som kommer, men kanskje nok til en dråpe eller to som jeg kan presse ut at penis når jeg tar tak i den og "melker den".

 

Er ikke sikker, men det kan være litt sårt i penis, men det er godt mulig at det er bare veska i seg selv jeg kjenner eller at jeg innbiller meg det.

 

Noen som vet hva det kan være ?

Videoannonse
Annonse
Gjest Penisenmin
Skrevet

Hmm, tja, det er ikke snakk om når jeg er opphisset heller da ;)

 

Er klar over at glansdroper er vanlig, men dette er snakk om slik jeg sitter å produserer som jeg skriver her nå, slapp penis og ikke spesielt tent...

 

Noen som vet ? Tror kanskje det kan være litt svie også nå når jeg føler etter.

Gjest Penisenmin
Skrevet

Urinerte litt her nå og det er nok litt svie ja, litt slik det føles når en har dansa i senga litt for lenge og går på dass å tisser med småstiv kuk.

Gjest Penisenmin
Skrevet

Synes liksom ikke det er noen vits enda, det KAN jo være glansdråper som finner det for godt å komme ut selv om det ikke er noe opphisselse.

 

Har forsåvidt hatt noe slikt når jeg var liten også, husker ikke hva det var, men fikk noe av legen som jeg skulle sprøyte inn i penis med sprøyte uten sprøytespiss. Neida folkens, ta det med ro, det var ikke i nærheten så smærtefult som det høres ut :p

 

Er heller ikke noe spesiell lukt av vesken.

 

Tenkte kanskje det kunne være urinveisinfeksjon, men det var labert med treff på google som innvolverte menn, samt hadde en god oversikt over symptomene. Men det er vel liten sjanse for at det er det uansett siden jeg ikke vannlater oftere nå enn ellers.

Gjest Penisenmin
Skrevet
Minner det om cotton cheese?

Vet ikke hvordan cs ser ut så vanskelig å si. Nokså likt sperm egentlig, men ikke helt.

Gjest Penisenmin
Skrevet

Ingen som har hatt lignende problem ?

Skrevet

Når ting kommer ut av penis i sammenhenger da det tidligere ikke har kommet ting ut av penis, er det grunn til å sjekke det opp. Mannlig utflod kan være tegn på kjønnssykdommer eller infeksjoner.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...