Gå til innhold

Eltax Atomic A-10.2


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Jeg har en Atomic 10.2 subwoofer og den virker ikke har skrudd den opp og funnet en motstand son var ødelagt.

 

Motstanden het R156A lurer på om noen av dere vet hvor stor den er?

 

Har googlet har ikke funnet noen ting..

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Hvis fargekoden fortsatt er leselig, kan du enkelt finne ut verdien.

Hvis ikke må du få tak i servicemanualen og lese der hva verdien på R156 er.

 

Har du noen anelse hvor jeg finner den?

Gjest Slettet-XHLacM
Skrevet

Hvis du ikke finner den etter litt hardkjør på Google bør du sende mail til produsenten.

Skrevet

Hei!

 

Emnetittelen i denne tråden er lite beskrivende for trådens innhold og det er derfor ingen god emnetittel. Jo bedre og mer beskrivende emnetittelen er, jo lettere er det for andre å skjønne trådens innhold og det vil være lettere å treffe den riktige forumbrukeren med det rette svaret. Ber deg derfor om å endre emnetittel. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Husk at en god emnetittel skal beskrive eller oppsummere hvilket problem du har - ikke at du har et problem. En god emnetittel skal heller ikke kun bestå av et produktnavn.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Ikke kommenter dette innlegget, men p_report.gif gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet..)

  • 2 uker senere...
Skrevet (endret)
Hei. Jeg har en Atomic 10.2 subwoofer og den virker ikke har skrudd den opp og funnet en motstand son var ødelagt.

 

Motstanden het R156A lurer på om noen av dere vet hvor stor den er?

 

Har googlet har ikke funnet noen ting..

Til trådstarter !

Du kan sende en e-post til Danmark,og forespørre etter denne komponenten som har røket.

Adressen til produsenten er :

http://www.eltax.com/

Endret av Data_Fjotten

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...