DaXoN Skrevet 14. mars 2009 Skrevet 14. mars 2009 Jeg ligger nå på 127 ms og 24 fps Men når jeg er inne i spillet får jeg often lag små hoppete plagsome lag -.- jeg har en urgammel Pc skjerm og lurer på om dette kan være grunnen til at jeg får det, ?
Datasmurf Skrevet 15. mars 2009 Skrevet 15. mars 2009 Jeg sliter med akkurat det samme, men jeg har en splitter ny skjerm, så jeg vet ikke
NoTrace Skrevet 15. mars 2009 Skrevet 15. mars 2009 Mulig det er dårlig hardware... Hvilke specs har du?
GamleErik1992 Skrevet 15. mars 2009 Skrevet 15. mars 2009 24 FPS er ikke veldig bra for å være ærlig. Ville vært vanskelig å raide med det etc., og FPSen din dropper når skjermkortet ditt må laste inn nye ting (hvis du beveger deg generelt) eller hvis det er mange andre spillere rundt deg (spesielt da vil FPSen din gå ned). Skjermen har nok ingenting med saken å gjøre.
DaXoN Skrevet 15. mars 2009 Forfatter Skrevet 15. mars 2009 24 FPS er ikke veldig bra for å være ærlig.Ville vært vanskelig å raide med det etc., og FPSen din dropper når skjermkortet ditt må laste inn nye ting (hvis du beveger deg generelt) eller hvis det er mange andre spillere rundt deg (spesielt da vil FPSen din gå ned). Skjermen har nok ingenting med saken å gjøre. =/ jeg var hos en kompis får ikke lenge siden og lanet litt hadde rundtomkring den samme fps'en og var ikke så mye som nå =/ vet ikke engang hva jeg skal gjøre får og få det til og slutte jeg har generelt bra pc kjøpte den ifjor og kjører meg veldig lite grafikker bare får og være sikker *Cry*
GamleErik1992 Skrevet 15. mars 2009 Skrevet 15. mars 2009 Er selv noe merkelig med nettverket mitt (! Merkes kun i CoD4 for meg). "hadde rundtomkring den samme fps'en og var ikke så mye som nå =/" mener du at du ikke hadde like mye lagg-spikes? I såfall er det nettverket ditt som er ustabilt.
Datasmurf Skrevet 15. mars 2009 Skrevet 15. mars 2009 24 FPS er ikke veldig bra for å være ærlig.Ville vært vanskelig å raide med det etc., og FPSen din dropper når skjermkortet ditt må laste inn nye ting (hvis du beveger deg generelt) eller hvis det er mange andre spillere rundt deg (spesielt da vil FPSen din gå ned). Skjermen har nok ingenting med saken å gjøre. Er ikke så vanskelig å raide med akkurat. Jeg raida i et par år med 12-15 fps, gikk helt greit Var ikke optimalt, men gikk helt greit.
GamleErik1992 Skrevet 15. mars 2009 Skrevet 15. mars 2009 hehe, har selv raidet med 4,5 fps jeg en gang i tiden:P Det duger, men er jo hakkete som bare det (spess når den plutselig dropper til 0,2 )
DaXoN Skrevet 15. mars 2009 Forfatter Skrevet 15. mars 2009 hvordan kan jeg sjekket om nettet er ustabilt eller om det er noe som blocker får og presterer det beste?
Hanzi. Skrevet 15. mars 2009 Skrevet 15. mars 2009 Kan vell bruke en nett-speedometer ( http://www.it-avisen.no/speedometeret/ ) for å se om du kanskje har mindre hastighet enn du burde. Får å se om noe blir blocket må vell du inn på Routeren. Bruker du trådløs internett eller kabel? Jeg får vertfall ganske store lag-spikes når jeg bruker trådløst. Vet ikke helt hvorfor, men har vell med rekkevidde, hvor routeren er plassert.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå