Atald Skrevet 12. februar 2009 Skrevet 12. februar 2009 (endret) Nrk presterte å sende et halvtimes program nå, uten å vise et eneste klipp fra det som foregår i Oslo nå. Eurosport som såvidt jeg forstår sitter på hovedrettighetene har en halvtime hver dag, og det er det. Endret 12. februar 2009 av Atald
thklinge Skrevet 12. februar 2009 Skrevet 12. februar 2009 Det er tragisk! Visstnok skal de sende noe fra dagen idag klokken 23:15 på NRK1, følg med.
tendilenz Skrevet 13. februar 2009 Skrevet 13. februar 2009 Kan noen forklare meg om disse resultatene som er gjengitt for hver SS er akkumulerte tider eller resultatet fra hver etappe?
CAT0 Skrevet 13. februar 2009 Skrevet 13. februar 2009 Det er vel sponsorlink som eier rettighetene ... de har vel gjort en for dårlig jobb både for å markedsføre seg selv og arrangementet.
daruu Skrevet 13. februar 2009 Skrevet 13. februar 2009 Ja det er virkelig dårlig at det ikke blir gjort mere ut av det... De klarer jo å sende allverdens fotball og ski i alle former, så man skulle jo tro at når det faktisk var VM runde i Norge at de ihvertfall da kunne greid å få stabla sammen noe men.
Atald Skrevet 13. februar 2009 Forfatter Skrevet 13. februar 2009 Alle har vel fått med seg Solberg-brødrenes mindre heldige engelsk, og nå slo jaggu Menkerud og Jens Stoltenberg til. De har alle dårligere uttale enn gjennomsnittet av en tiendeklasse. Absolutt gode ambassadører for Norge, men sprer nok også ryktet om at nordmenn flest slett ikke kan snakke god engelsk.
thklinge Skrevet 13. februar 2009 Skrevet 13. februar 2009 Unggutta er jo flinke, Østberg og Mikkelsen f.eks
PowerOfNow Skrevet 14. februar 2009 Skrevet 14. februar 2009 er det noen utenlandsk tv kanal som sender dette LIVE? er jo ræææva TV dekning dette. Står på Rallynorway.no at NRK skal ha "bred" dekning av dette... 15 minutter seint på kvelden........
freke Skrevet 17. februar 2009 Skrevet 17. februar 2009 (endret) Absolutt gode ambassadører for Norge, men sprer nok også ryktet om at nordmenn flest slett ikke kan snakke god engelsk. Loeb, Latvala, Sordo og gjengen er vel på samme engelskspråklige nivå som Solberg. Jeg er mer av den oppfatning at motorsportsutøvere flest ikke kan snakke engelsk Endret 17. februar 2009 av freke
thklinge Skrevet 17. februar 2009 Skrevet 17. februar 2009 Jeg personlig er sjitlei av å se Loeb på TV. Han har akkurat vunnet RN og sier: "For sør I am happii..." uten å fortrekke en mine. Han smilte såvidt når Hirvonen kom bort for å gratulere. Kjedelig med en sportsutøver med så lite følelser og innlevelse. Det er jo en grunn til at de på WRC-Radioen er så glade i Galli og brødrene Solberg, siden de gir så mye av seg selv i intervjuer og på TV, uansett om det går bra eller dårlig. Å få noe ut av sjåførene er til tider vanskelig, og jeg husker et intervju mellom Grönholm og Becs Williams. Hun var klar over at Grönholm sier lite, spesiellt når det går dårlig, så hun spurte: Becs: "In more than three words, how will you sum up your day today?" Marcus: "Not very good... Today."
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå