Gjest Guest_Markus_* Skrevet 19. januar 2009 Skrevet 19. januar 2009 Hei Jeg er en gutt på 17 som enda ikke hatt en stiv en. Hva kan jeg gjøre?
Notfree Skrevet 19. januar 2009 Skrevet 19. januar 2009 Hei gutt 17! Slapp av, det er helt NORMALT! *k9iz*
Rugboy Skrevet 19. januar 2009 Skrevet 19. januar 2009 17 år og aldri hatt ståkuk? Trur du må til legen og sjekke utstyre ditt
Notatblokk Skrevet 19. januar 2009 Skrevet 19. januar 2009 Vi minner om reglene for gjesteposting, som du finner i egen boks øverst i forumet. En eller flere poster har blitt slettet som følge av brudd på disse reglene. Husk at posting med gjestekonto er for innlegg av alvorlig og/eller sensitiv art. Vi oppfordrer alle til å respektere reglene, slik at vi kan beholde dette tilbudet for de som måtte trenge det. Grove misbruk vil medføre ip-sjekk. Dette innlegget skal ikke kommenteres, da det er off-topic. Reaksjon på moderering gjøres eventuelt på pm. Tilbakemelding av generell karakter kan gjøres i Tilbakemeldinger om forumet.
HammerBro Skrevet 19. januar 2009 Skrevet 19. januar 2009 Haha, dette kan ikke være sant! :!: HeiJeg er en gutt på 17 som enda ikke hatt en stiv en. Hva kan jeg gjøre? Gå til helsesøster, evt last ned noen gb porn. (eller stream det om det foretrekkes )
Kvanli Skrevet 20. januar 2009 Skrevet 20. januar 2009 HeiJeg er en gutt på 17 som enda ikke hatt en stiv en. Hva kan jeg gjøre? Løsning 1: Søk hjelp av lege Løsning 2: Se på masse hetero-porno. Hvis det ikke hjelper; Løsning 3: Se på homseporno. Du er homofil hvis dette fungerer.
ze5400 Skrevet 20. januar 2009 Skrevet 20. januar 2009 Warning - he is one of us! Og om du ikke er det, mot all formodning, så trenger du ikke å gå til legen for å konstantere at noe er galt Kibb noen blåpiller av bestefar di, og se om det hjelper
Spragleknas Skrevet 20. januar 2009 Skrevet 20. januar 2009 Dersom dette er tilfelle er jeg enig i de få seriøse svaren i posten; ta kontakt med din fastlege. Du kan evt. spørre på Lommelegen eller tilsvarende. Her er det i hvertfall ikke noe hjelp å få, ser det ut til - ser ut som om det bare er drittunger som tar seg bryet med å "svare".
ze5400 Skrevet 20. januar 2009 Skrevet 20. januar 2009 Hva kan man si da? Så klart er det eneste seriøse svaret å gå til fastlegen, noe flere stykker har påpekt allerede. Må vel være lov til å være ørlite grann useriøs en gang i blandt? ---- Om Lommelegen ikke kan hjelpe kan man jo spørre Lommemannen til råds - han har det motsatte problemet, han får den opp for enkelt
tom waits for alice Skrevet 4. mars 2009 Skrevet 4. mars 2009 Jeg minner om reglene for posting i denne kategorien: Link. Kort oppsummert: Ingen spørsmål er for dumme eller flaue til å fortjene seriøse svar. Dersom noen poster i forumet har dere to muligheter: 1. Anta at posten er seriøs, og poste seriøse svar. 2. Anta at det ikke er det og rapportere den. I sistnevnte tilfelle skal dere ikke svare i tråden. En rekke poster er slettet. Edit: Tråden er over en måned gammel, og er kanskje ikke så aktuell lenger. Men det betyr ikke at tulleposting er OK. Geir
TanglewoodD Skrevet 4. mars 2009 Skrevet 4. mars 2009 Hei gutt 17! Slapp av, det er helt NORMALT! *k9iz* Er du gal? Ja, det er relativt.
Anbefalte innlegg