Stroyer Skrevet 13. januar 2009 Skrevet 13. januar 2009 Har en gammel rønne av en bil som må på EU-kontroll. For øyeblikket bor jeg i Bergen, og som fattig student (ja, jeg vet det er galskap å være student og ha bil) vil jeg prøve å finne det verkstedet som skal ha minst betalt for kontrollen. Er det noen erfarne bergensere der ute som kan gi meg noen tips?
mjo101 Skrevet 13. januar 2009 Skrevet 13. januar 2009 Har en gammel rønne av en bil som må på EU-kontroll. For øyeblikket bor jeg i Bergen, og som fattig student (ja, jeg vet det er galskap å være student og ha bil) vil jeg prøve å finne det verkstedet som skal ha minst betalt for kontrollen. Er det noen erfarne bergensere der ute som kan gi meg noen tips? husker iikke hva den heter, men de som selger kia på kokstad annonserte i veien eu kontroll for 300 kr
Notatblokk Skrevet 23. januar 2009 Skrevet 23. januar 2009 Påstander om godkjenninger under bordet er blitt slettet fra tråden. Slike påstander skal ikke forekomme på forumet, da det vanskelig kan bevises og oppleves som uthenging for verkstedet det gjelder. Fortsetter dette vil advarsler bli utdelt. Dette innlegget er OT og skal ikke kommenteres, reaksjoner på moderering tas på PM.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå